Sakın Sakın Çin Malı Telefon Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

zahid12

zahid12

Üye
bide ucuz nokia yapıyor pahalıya satıyor inanın yapıldığı yerde ana merkezinde finlandiya galiba n95 300euro ya gidiyor kazıklanıyoruz

WEZALİM

Üye
çin malı olmayan bişey kalmadı artık teknik servisleride var öyle bozulunca çöpe at olayı yok artık

kemalim03

Üye
bende alacam bir tane inş.

DOGUS59

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN

Perfavore

Üye
arkadaşlar kullandıgımız telefonların icindeki parcalar cinden geliyor yani kullandıgımız telefonlarda bi nevi cin malı sadece garantisi var

XXPOXX

XXPOXX

Üye
Tabiki almamalıyız

Perfavore

Üye
millet ne kuyruk acınız varmıs bee kıskanmayın akıllı olun sizinde ucuıza telefonunuz olsun

DOGUS59

Üye
TEKRARLIYORUM Perfavore ARKADAŞIM AMAN KUYRUĞUNU KAPTIRMA......O 150-200 YTL KAPTIRAN ÇOCUKLARIN AHINI YAKINDA BU KAÇAK MAL SATANLARDA VE ÖVENLERDE YAKINDA ÇEKECEKLER.........AMAN KUYRUĞUNA DİKKAT ET AZ KALDI...HER AN KAPTIRABİLİRSİN..

Perfavore

Üye
bu telefonları övende cok sövende :S:S:S

Ozan

Ozan

Admin
Büyük harfle yazılar,
Karşılıklı tahrik edici mesajlar

Yazmayın, son uyarıdır :polis:

ANYCAAL

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN

Bu arkadaş doğru söylüyor gibime geliyor..Anlattıklarının hepsini başka bir yerde de görmüştüm...
Dikkate almak gerekir

grossefox

Üye
la bizim burada salihlide çocuğun biri çin malı n95 8 gb aldı. kamerası 5 megapiksel yerine 1.3 megapixel çıktı hatalı idi geri sattı çocuk

buyas

buyas

Üye
çin malı telefonun en dandiğindeki özellikleri büyük firmalar halen yapamadı
yapsa bile fiyatı 150-250 arası olmayacaktır
bende de n99 safir var 6 aydır eski nokia 6630 umdan hiçbir eksiği yok çok rahat çok daha uzun pil ömrü var. bence çinliler bu işi biliyorlar

Odysseus

Odysseus

Üye
KES-KOPYALA -YAPIŞTIR..........KARDEŞİM ADAM GİBİ KENDİ MARKANDA KENDİNE HAS ÖZELLİKLERLE TELEFON YAP...........KENDİNE GÜVENMEDİĞİN İÇİNDE BÜTÜN MALLARINIDA NOKİA MODELLERİNİ KES-KOPYALA-YAPIŞTIR.YAPIYORSUN.......
BAK DİĞERMARKALAR(SMNG-S.E.-LG) KENDİNE HAS TELEFO ÜRETİYORLAR...CİN DE AMA KENDİ FABRİKALARINDA
BU ÇİN MALLARINA İYİ BAKIN....... DIŞI VE ANA MENÜ NOKİA----İÇ MENÜLER SAMSUNG---DİĞER KISIMLAR MOTOROLA.................KENDİNE HAS BİR KALİTE,GÜVENİRLİK,ÖZELLİK YOK.....ALMAYIN BU DANDİK MALLARI BATARYASI KOKAR,KULLANANIN BAŞI AĞRIR,BOZULUNCA ELDE KALIR,3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER GÖRÜŞMEYE KAPATIR.....DİKKAT....DİKKAT:oke:

kestikten sonra nasıl tekrar kopyalayıp yapıştırma yapıldığı da ayrı bir üst konu olabilir. bunu değerlendirin :ehe

--------------- Ekleme ---------------

Bu arkadaş doğru söylüyor gibime geliyor..Anlattıklarının hepsini başka bir yerde de görmüştüm...
Dikkate almak gerekir

yine bu arkadaş yazmıştır her yere yapıştırıyo ya

--------------- Ekleme ---------------

millet ne kuyruk acınız varmıs bee kıskanmayın akıllı olun sizinde ucuıza telefonunuz olsun

:yuru

jUmAnj!

jUmAnj!

Üye
Bütün TelefonLr Aynı Nokianın Sony Ericsonun bundan Aşağıya kalır Yanı Yok Bozulacagı Warsa bunlarda Bozulur yok Ben ömüR noyu kullanmak istedğim Bir Telefon War diyosanız o Zaman nokia 3310 alın babam 4 senedir kullanıyor ve hiçbir arızası yok..:D

Catty

Catty

Emekli Yönetici
ben n99i kullanıyorum ama fınlandıya malı arkasında 'ce' damgası ve made in finland yazıyo

Ghost_123

Üye
:oke:

ekbiyer

Üye
aslında bana sorucak olursanız cinmalımıs türk malımıs fark etmes bnm için en az 2 yıl grantisi olsun yeter!..

burak9400

burak9400

Üye
sanane arkadaşım sana bana mı kaldı alın almayın demek???:megafon:

erfc20

erfc20

Üye
çin malının iyiside çıkıyor kötüsüde şansına artık :D

Üst Alt