Sakın Sakın Çin Malı Telefon Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

cem532

cem532

Üye
    Konu Sahibi
Sakın Sakın Çin Malı Telefon Almayın
eyer alırsanızda nokıa 99i var fıayatı 200 yl den fazla almayınnnnn

ßurçiN

ßurçiN

Üye
ne bu şimdi:kahve:

Ozan

Ozan

Admin
Bende tavsiye etmiyorum ne olursa olsun Çin Malı telefonlar pek tercih edilmemeli, teknik destekleri bile yok ki ortada net bir marka model bile yok :)

dayi331

Üye
arkadaslar çin malı olmayan telefon varmı yada çin malı olmayan bişey kaldımı pc kullan mayalım sizdene ne akıl ama yawwww

canerxxfb

Üye
çin malı telefonlar bozulursa çöpe at yani hiçbir garantisi yok

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Çin malı telefonlar bitti, çin malı arabalar piyasaya sürülecekmiş 1 ay içinde. Yakında çin malı maxicep'te çıkmazsa iyidir. :)

lion_heart

Üye
ben cin mali kullaniyorum ve muthis derece memnunum arti 2yılda garantili ve yakında program tema geliyor TRİDENT MB-600 T MODELİNİ kullanıyorum

teknovar

Üye
nokia sony ericcson samsung bunlarda çinde yapılmaktadır! ve çin üretimi telefonların her türlü tamir ve teknik desteği vardır! problemi olan varsa yardımcı olalım [email protected]

DOGUS59

Üye
Kardeşler bu telefonlardan kesinlikle almayın imei ler zamanla oparatörler tarafından kapatılıyor.Kaçak ve de garantisiz.Ayrıca hepsinin içi menüsüne kadar aynı yanlız kasaları değişik bu nedenle de ismleri çeşitli isterseniz parayı verin CHİNA MOBİLE sizin adınızı bile yazar.Ayrıca bütün bu modeller(ancycoolt808dışında)Çift kameralı olarak satılmaktadırlar.G.ttigidiyorrda.sahibinden.com da tanıtım yazılarında 3G(görüntülü konuşma )var diye yazıyorlar .İnsanları kandırıyorlar .Arkadaşlar bir telefonda 3G olması için frekansının UMTS-2100 yazması gerekir.UMTS bazı telefonlarda tek kamera ile bile olur.örnek:Nokia 5700 gerekli olan iki kamera değildir.FREKANSDIR.Lütfen aldanmayalım.....sevgiler

kordanadam

Üye
arkadaşlar ben n99i diye çin malı bir telefon aldım gerçi üzerinde n99i diye bişey yazmıyordu tv mobile ve super mobile yazıyordu, telefon çok sağlam çıktı. ne varki bazı kusurları vardı o yüzden satıp çin malı n100 aldım.. o da çok sağlam çıktı evi su bastı geçen gün suyun içinde saatlerce kaldı yine de çalışıyordu sadece görüntü bulanık ve tuşlar çalışmıyordu dokunmatik ekran çalışıyordu servisine götürttüm sapasağlam geri getirdiler ve de kullanıyorum hala aynı suyun içinde eski 6600 ım da kaldı o tamamen gitti. benim n99i diye daha önce aldığım telefonun kötü yanlarına gelince bluetoothu çok yavaş, kendisinin dışında hiçbir video formatını oynatmıyor ve de gmnderemiyor, sadece 50 tane mp3 listeleyebiliyor, hiçbir mp4 oynattıramadım. onun haricinde zaten hiçbir formatı oynatamıyor... fakat n100 dehşet bir telefon awb,amr,aac,wave,mp3,m4a,au ses codeclerini destekliyor videolardansa 3gp,3g2,mp4,ve mjpeg destekliyor. jpeg,bmp,png ve gif resimlerini açabiliyor istediğin mp3 ü zil sesi yapabiliyor arayan kişiye resim ses yada video ekleyebiliyon çift kamerası da var ve daha neler neler alacaksanız bence n100 alın tavsiye ederim yalnız alırken iyi kontrol edin ve de tanıdıktan alın defolu olanlar da oluyor ben ilk aldığımda kamera ve video bozuk gösteriyordu yaptırttım aldığımda bozuk olduğu için para da ödemedim tamir için..

-REST-

-REST-

Üye
Çin malını hiç almayın. Telefonun Çinde yapılması ayrı, Çinlilerin kendi kafalarından ürettikleri birebir veya benzer sahteleri ayrı. BGerekirse biraz fazla verin ama kafanız her konuda rahat olsun.

mservank

mservank

Üye
Çin malı ürünlere karşıyım ne olursa olsun .Son kalite olsun yine karşıyım.

sonmezim

Üye
karşı değilim... çalışıp üretenler satar geviş getirip yatanlar bakar...

onurugur_1

Üye
ben o karşıyım diyen arkadaşa katılmıyorum onlara şimdi bedavadan cep telefonu veerilsin alıyorlarmı almıyorlarmı.benim gördüğüm birşeyi size söylüyeyim anycool bir telefonu internette 400 ytl garantili aynısı garantisizi aynı marka aynı model 200 ytl ben garantisiz alırım bozuldugu zaman eger oluyorsa yaptırırım olmuyorsa daha yeni modelini alırım :) zaten garantili mal alıpta garantiye yolluyan kaç kişi vardırki ve o çinmalları çep telefonların artık her yerde tamiri oluyor.daha dün elemanımın cep telefonunun ekranına tekme geldi dokunmatiği çalışmıyor bugun 15 ytlye sıfır ekran taktırdı. ben ise 2 aya önce sonyericson cep telefonumu yere düşürdüm ekranı gitti ben 25 ytlye yaptırdım .yani marka alıyorsun pahalıya birşey oluncada marka diye pahalıya yapılıyor

schumici

schumici

Üye
çin malı telefon ile çinde üretim yapılan telefon aynı değildir.

çin malı telefondan kastımız ne olduğu belli olmayan dandik beş kuruş etmez telefonlardır.

ama çin üretimli telefonlarda ise; büyük telefon firmaları çinde işçilik ücreti ucuz diye çine fabrika kuruyolar ama hammaddeleri çinden toplama değil sadece çin fabrikalarında birleştirme yapılıyor

niki

niki

Üye
arkadaşlar nokia bölümü nerede acaba?????

mservank

mservank

Üye
ben o karşıyım diyen arkadaşa katılmıyorum onlara şimdi bedavadan cep telefonu veerilsin alıyorlarmı almıyorlarmı.benim gördüğüm birşeyi size söylüyeyim anycool bir telefonu internette 400 ytl garantili aynısı garantisizi aynı marka aynı model 200 ytl ben garantisiz alırım bozuldugu zaman eger oluyorsa yaptırırım olmuyorsa daha yeni modelini alırım :) zaten garantili mal alıpta garantiye yolluyan kaç kişi vardırki ve o çinmalları çep telefonların artık her yerde tamiri oluyor.daha dün elemanımın cep telefonunun ekranına tekme geldi dokunmatiği çalışmıyor bugun 15 ytlye sıfır ekran taktırdı. ben ise 2 aya önce sonyericson cep telefonumu yere düşürdüm ekranı gitti ben 25 ytlye yaptırdım .yani marka alıyorsun pahalıya birşey oluncada marka diye pahalıya yapılıyor
telefonlarda kalite yok ki arkadaşımla konuşuyordum ses kesik kesik geliyordu sonradan öğrendim ki meğper çin malı telefonla kouşuyormuş.Telefon kaliteli olsa bile almam dedim ;çünkü çin malarını hayatıma sokmak istemiyorum çinliler gelişip güçlenirlerse ekonomi ne hale gelir haberiniz yok.telefonu bedava verseler yine almam.
karşı değilim... çalışıp üretenler satar geviş getirip yatanlar bakar...
Onlar çalışıp üretmiyor kopya ediyorlar.

feramis 45

Üye
:deal:amama teknolojiyi ele geçirmişler sanki arkadaşlar bürsürü şey yapıyorlar:nono: ama doğru arkadas doğru söylüyor:oke::agla

ba2

Üye
beyler bende nokia 8600 luna var çin malı satıorum almak isteyen varsa [email protected]

Üst Alt