"sakat olduğu için son maçım dedi"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
"sakat olduğu için son maçım dedi"
Türkiye Kupasını kazanan Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, açıklamalarda bulundu. Havutçu, hem kendi durmunu değerlendirdi hem de Bobo ile Fernandes'inkini...

Hocam tebrik ederiz, kupayı aldınız ligde ise sona gelindi, nedir durum, gelecek sezon sizi Beşiktaş'ın başında görebilecek miyiz?

Kupanın mutluluğunu yaşıyoruz. Beşiktaş camiasına ve taraftarlara hayırlı olsun. İnşallah önümüzdeki günlerde benim durumum da netleşecek. Şu an belli değil.

Hocam, Schuster'den sonra kendi performansınızı nasıl değerlendiriyorsunuz? Bir özeleştiri yapacak olursanız neler söylersiniz?

Valla bunun takdirinin kamuoyu tarafından yapılması gerekir. Ben bize verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. 9 lig maçında ve kupada görevdeydim. İlk günden itibaren birinci ve en gerçekçi hedefimiz kupayı almaktı, bunu başardık, mutluyum ama ligde de hedefimiz vardı, üst sıraları zorlamak istiyorduk, bir yandan kupa bir yandan da ligi en iyi yerde bitirmeyi hedefliyorduk. Kupada başarılı olduk fakat ligde daha iyi sonuçlar alabilirdik.

Bobo'nın "ayrılıyorum" açıklaması için ne diyorsunuz?

Bobo'nun durumu şu an netlik kazanmış değil, görüşmeleri devam ediyor, Bobo kalmak istiyor, yönetimle görüşmeleri sürüyor. Sakat olduğu için bu sezon son maçını oynadığını söyledi, doğrudur, son iki maçta sağlık sorunu nedeniyle oynayamayacak.

Fernandes de çok iyi bir çıkış yakaladı… Sezon sonu ayrılacak mı yoksa yeniden kiralık olarak ya da bonservisi alınarak takımda kalacak mı?

Biz Fernandes'ten memnunuz. O da bizden memnun ama kiralık, bonservisi Valencia'da. Bonservisi bedeli ise çok yüksek, kendisi çok kaliteli bir futbolcu, çok iyi performans ortaya koydu, ama dediğim gibi hem bonservisi yüksek hem de Valencia onu geri istiyor, o ise kalmak istediğini söylüyor. Bu Fernandes'in durumu.

- SABAH -:dry::dry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt