Sakalım çıkmıyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

Kesicicihan

Üye
    Konu Sahibi
Sakalım çıkmıyor :(
18 yaşındayım sadece çenemde birkaç tel sakalım var ne yapabilirim? :-(

avast

avast

Üye
Benimde yarim yamalak bi cozum bulursan bizlede paylas

UpOneTR

UpOneTR

Üye
o.O yanlız değilmişim :) :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sarımsak diyorlar ama ben sakal için çabalamıyorum daha 16 dayım :D

okanbiz

okanbiz

Üye
kılda keramet olsa *** de çıkmazdı

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN, Alo_Azrail, hsyncmptr ve 1 kişi daha
avast

avast

Üye
Birazdan en buyuk klisede gelir bosverin sakali ilerde pisman olursunuz :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
denisjr

denisjr

Üye
Lisede çok sakallıydım. Bi arkadaşım vardı o da bu şekilde söylenip duruyordu. Çocuk üniversiteye geçti. Benden çok sakalı var. Hergün traş oluyo şimdi. :d

Nevarres

Üye
Sakaliniz yoksa bile sizin göremediğiniz tüyler vardır yanaklarınızda. 2-3 hafta da bir jilet ile tıraş olun faydasını görürsünüz.

mc_307

mc_307

Üye
Yarın askere gittimi söversin nerden girdimde yazdıydım bu soruyu foruma diye :D

• Beğen
Tepkiler: himmgarip
denisjr

denisjr

Üye
Puhahha :D aynen

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bizim Çıkıyorda Noluyor :(

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Kardeşim zamanla sakalın çıkar ve o sakaldan sıkılırsın bu kadar sıkıntı yapma. Hayat sakaldan saçtan ibaret değil. Bak etrafına sevdiklerin ve dostların senin mutluluğun için çalışıyorsa dünyanın en zengin insanısındır.

foreverthe

foreverthe

Üye
Böyle sorunlarınız için foruma değil de doktora gitseniz sizin için daha iyi olur :ehe

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN, çaminci ve DarkredBlue61
en-sel

en-sel

Üye
Madem böylebir konuaçılmış bende dert yanayım acık.
:-) Bende bundan 4 sene öncesine kadar normal sakal çıkıyordu askerliğimin son günlerinde döküldüğünü fark ettim ve yaklaşık 4 sene oldu yüzüm harita gibi oluyor biyerde var biyerde yok :-)[emoji1] doktora gitim bir kaç defa krem iğne vs vs kullndım şuan çıkıyo ama BEMBEYAZ :-) arada bazı yerler siyah kalmış. Beyaz olanlar uzaktan görünmüyor tabi yarımyamalak sakallı bıyıklı gene dolanıyorum işde [emoji4]

denisjr

denisjr

Üye
Madem böylebir konuaçılmış bende dert yanayım acık.
:-) Bende bundan 4 sene öncesine kadar normal sakal çıkıyordu askerliğimin son günlerinde döküldüğünü fark ettim ve yaklaşık 4 sene oldu yüzüm harita gibi oluyor biyerde var biyerde yok :-)[emoji1] doktora gitim bir kaç defa krem iğne vs vs kullndım şuan çıkıyo ama BEMBEYAZ :-) arada bazı yerler siyah kalmış. Beyaz olanlar uzaktan görünmüyor tabi yarımyamalak sakallı bıyıklı gene dolanıyorum işde [emoji4]
Peki bu bi hastalıkmıymış?

hilenteg

hilenteg

Üye
Sarımsak sur iyi gelir :)

Üst Alt