Sahte GTA 5 Videosu YouTube'u Salladı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rambo_FT

Rambo_FT

Üye
Rockstar Games'in harıl harıl üzerinde çalıştığı ve ne zaman piyasaya sürüleceği hala bilinmeyen GTA 5 için hazırlanan sahte bir oynanış videosuna YouTube'da yorum yağıyor.

Grand Theft Auto 5 şüphesiz ki 2012'nin ve 2013'ün en çok beklenen yapımlarından biri. "Aynı anda iki yılın nasıl en çok beklenen oyunu oluyor?" sorusunu sormadan önce hemen belirtelim, oyunun çıkış tarihi bilinmiyor ve bu yıl ya da önümüzdeki yıl piyasada olacak.

Ümitlerimiz oyunun bu yıl piyasaya sürülmesi ve 2012'nin son aylarını kaliteli bir yapımla geçirmek yönünde olsa da Rockstar Games bu konuda ser verip sır vermemeye devam ediyor.

Oyunun hayranları da hem biraz haşarılık yapmak amaçlı olarak hem de oyuna olan sevgilerini göstermek adına hazırladıkları sahte videolarla ortalığı karıştırmaya devam ediyor.

Son olarak hazırlanan sahte bir oynanış videosu, YouTube üzerinden yayımlandı ve ciddi anlamda yorum rekorları kırmaya başladı.

Yüklendikten çok kısa bir süre sonra 3.000'den fazla yorum alan videonun şu anda da aktif olarak yorum almaya devam ettiğini görebiliyoruz.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri sahte video ile baş başa bırakalım. Belki siz de girip bir şeyler yazmaya karar verirsiniz.

İyi seyirler.

GTA 5 GAMEPLAY - YouTube
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt