saçı makinaya vurmak

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
saçı makinaya vurmak
Arkadaşlar ben canım sıkıldığında saçı hep makinaya vurduruyorm. Yeri gelyor 3 e bazen de 4 numara vurduryorm. Pişman olyorm bazen bu durumdan iş işten gec4nce. Çok kısa sac gitmyor bana cunku. En yuksek kaç numaraya vurdurulabilyor saç? 6,7,8,9 numara diye surup gidiyormu? 9 numara 9milimetre oluyor sanrm. Çokmu uzun olur oylede?

MaxipmaN

Üye
5ten fazla yok sanırım kısa olsun dersen istediğin sonuç ortaya çıkar 3-5 numara demeden öyle dalıyolar 2008deki faciayı unutamıyorum saç bırakmamıştı namussuz,önemli olsan aynı düzgün kesen berberbe gitmek

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Ben saçımın her tarafının aynı boyda olması taraftarıym. Ama ne uzun ne de kısa olcak. Saçı 3 e vurdurdugumda uniye gidrken utanmştm herkes bana bakyr dalga gecyr gbi hissetmştm. Yakışmış diyende vardı yakışmamş diyende ama bana gore hc yakışmamıştı uzasın saçm diye gunleri saymştm. :) ama yakışmasada kafam bozunca yine 3 e vuryorm orası ayrı. Makasla yapamıyorlar her tarafı aynı uzunlukla. İllaki yanları daha kısa bırakyolar alışkanlıklarndan olsa gerek. Ben istiyormki ufaktan da olsa saçımı kaldırabileym ve kafamın her tarafında saclaraynı uzunlukta olsun

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ben saçımın her tarafının aynı boyda olması taraftarıym. Ama ne uzun ne de kısa olcak. Saçı 3 e vurdurdugumda uniye gidrken utanmştm herkes bana bakyr dalga gecyr gbi hissetmştm. Yakışmış diyende vardı yakışmamş diyende ama bana gore hc yakışmamıştı uzasın saçm diye gunleri saymştm. :) ama yakışmasada kafam bozunca yine 3 e vuryorm orası ayrı. Makasla yapamıyorlar her tarafı aynı uzunlukla. İllaki yanları daha kısa bırakyolar alışkanlıklarndan olsa gerek. Ben istiyormki ufaktan da olsa saçımı kaldırabileym ve kafamın her tarafında saclaraynı uzunlukta olsun
makasla çok güzel yapanlar var sn berber değiştir

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Duzenli biryerde kalsam berber konusunda seçim yapabilcem ama oyle olmuyor işte:) makinayla saçı kaldırabilcek uzunlukta kesilmezmi yani?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
9'a kadar var.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Duzenli biryerde kalsam berber konusunda seçim yapabilcem ama oyle olmuyor işte:) makinayla saçı kaldırabilcek uzunlukta kesilmezmi yani?
sn adama söyle bari kaldıracak uzunluğu bilir o

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bu hafta içi olcam tıraş sonucu yazarım:) 9 numara varsa vur abi dicem bakaym

Üst Alt