Saç Gürleştirme Maskesi |Saçlar Nasıl Gürleşir?

Sponsorlu Bağlantılar

First Lady

First Lady

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Saç Gürleştirme Maskesi |Saçlar Nasıl Gürleşir?
ince telli saçlar, ince telli saçlar için bitkisel bakım, ince telli saçlar için şampuan, ince telli saçlar nasıl kalınlaşır, ince telli saçları güçlendirmek, saç gürleştirmek, seyrek saçlar için ne yapılmalı, seyrek saçlar nasıl gürleşir, seyrek saçları gürleştirmek, zayıf saçlar, zayıf saçlar için, zayıf saçlar için bakım, zayıf saçları güçlendirme

Kadını kadın yapan özelliklerden biridir saçlar... Tabi her bayan bakımlı, parlak ve gür saçları olsun ister. Güzelliğimizi ön plana çıkaran saçlarımızın bakımını eksik etmezsek bu istediklerimiz olur tabiki de. Saçlarım bakımlıdır ancak gür değil, nasıl yaparım diyenlere zayıf ve seyrek saçlar için Suna Dumankaya'dan mükemmel bir kür tarifi geliyor. Bu kürün yapımı ise oldukça kolay...

[h=2]Saçlar Nasıl Gürleşir?[/h] Malzemeler:

• 200 gr. saf zeytinyağı
• 10 adet ceviz veya fındık içi
• 1 tatlı kaşığı toz kuru maya

Maskenin yapılışı:
200 gram saf zeytinyağına 10’ar adet ceviz ve fındık içi atın. Bunu benmari usulü 15 dakika kaynatın. Ilıdıktan sonra bir tatlı kaşığı toz kuru maya koyun. Karışımı saç diplerine sürüp streç filmle sardıktan sonra iki saat bekletin. Bunu haftada bir uygulayın. Saçlarınızı yıkamak için de zeytinyağlı sabun kullanın

g_67520

Saç tellerim çok ince ve güçsüz sürekli de diken gibi havalarda geziyor bağladığımda bile çok çabuk da yıpranıyor her işlemden çok çabuk etkileniyor saçlarımın bu durumundan çok sıkıldım ve bir sürü şey denedim doktor bir arkadaşım doğal keratin kullanmamı önerdi birlikte bulduk internetten patentli keratin varmış doğal olduğuna emin olmak için aldık iyiki de almışız saçlarım daha sağlıklı dikenler olmuyor ve saçlarım daha güçlü her işlemde saçlarım mahvolucak diye korkup vazgeçmiyorum.
Merhaba benim de saçlarım bir dönem çok döküldü ben saçlarımı saç çıkarıcı titanyumlu set kullanarak gürleştirdim çokta memnun kaldım öneriyorum :)

fahrasan

Üye
Günlük yaşantımızda iş stresi veya hormona dayalı sebeplerden dolayı saçlarda dökülme ve incelme meydana gelir. Kullanılan kimyasal maddeler saçları gürleştirir ama siz farkında olmadan zarar verir. Unutmadan dökülen kaybedilen saçlar tekrar geri çıkmaz. Saçlarınız eğer dökülüyorsa kimyasal ürünler kullanmak yerine çok pahalı olmayan saç dökülmesine karşı tedavi yöntemlerini tercih etmelisiniz. Bu tedavilerin en başında bilinen PRP tedavi uygulaması yer almaktadır.

Antalya Saç Ekimi merkezi olarak 10 yılı aşkın tecrübemiz ile yüzlerce hastaya hizmet vermeye devam ediyoruz. Saç dökülmesi gibi konularda mutlaka uzman doktordan destek almalısınız. Dökülmüş saçlar ve ortaya çıkan kellik sorununa kullandığınız losyonlar ve ilaçlar hem cebinize zarar verecektir hemde saç köklerinize zarar verecektir. PRP saç tedavisi günümüzde bir çok kadının kullanımı ile yaygın bir hale gelmiştir. Maalesef bu tür işlemler hastane ortamında yapılacağı için kişilerde çok fazla ücret öderim gibi düşünceler ortaya çıkıyor. Aslında losyonlara, ilaçlara harcadığınız paraların altında bir fiyata bu tedaviyi yaptırabilirsiniz.
olarak PRP saç tedavisi hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntıları okumanız sizler için faydalı olacaktır.

Son düzenleme:

Üst Alt