'Sabaha kadar oynasam yorulmam'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
'Sabaha kadar oynasam yorulmam'

[h=2]Beşiktaş derbisinin yıldızı Gökhan Gönül'den, Mönchengladbach yorgunluğu sonrası nasıl böyle bir performans sergilediğini merak edenlere ilginç yanıt: “Ben o maçta fazla ileri çıkmadım ki. Böyle üst üste 3 maç bile oynarım”[/h]
Sıkıntılı günler geçiren Fenerbahçe’nin, Almanya’da Mönchengladbach ile oynadığı ve 4-2 kazandığı maçın ardından, Beşiktaş derbisine bir hayli yorgun çıkacağı düşünülüyordu.

Çünkü Sarı-Lacivertliler, kendileri için adeta bir onur savaşı haline gelen Mönchengladbach karşılaşmasında olağanüstü bir güç harcamışlardı. Ancak Beşiktaş derbisinde hiç de beklenildiği gibi yorgun görünmüyordu Sarı-Lacivertliler. Özellikle Gökhan Gönül. 90 dakika boyunca sağ kanattan müthiş bindirmeler yapan milli oyuncu, bunun sonucunda Süper Lig kariyerinde ilk kez 2 gol birden atıp, galibiyette en büyük paylardan birine sahip olmuştu. Maçtan sonra kendisini tebrik eden ve Almanya yorgunluğunun üzerine nasıl böyle bir performans sergilediğini soranlara, ilginç bir yanıt vermişti Gökhan; “Ben, Mönchengaladbach maçında fazla ileri çıkmadım ki. Daha çok savunma görevimi yerine getirdim. Böyle olunca da yorulmadım. Mönchengladbach maçındaki gibi oynadıktan sonra üst üste 3 karşılaşmaya çıksam bile farketmez.”

İlk kez bir maçta 2 gol attığı için çok mutlu olduğunu ifade eden milli futbolcu, ilk golünde pası veren Kuyt’tan da övgüyle bahsetmeden geçmedi: “Ne kadar kaliteli biri olduğunu attığı pasla gösterdi. Topu önüme o kadar güzel yuvarladı ki, bir anda gol pozisyonuna girdim. Bu güzel pası golle sonlandırdığım için ayrıca mutluyum.”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt