s8530 a bu gün itibariyle yeni güncelleme yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ganster86

Üye
s8500 için en iyi sürüm hangisi arkadaşlar ??
JVKC1 bada 1.2
ilgilenenler için sygic navi apps te indirimli 10 liraya düşmüş.

bence alınmaya değer.

eaagent

eaagent

Üye
Uygulamalarınız yada başka bişeyinz silindmi?

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
apps telefon faturası kalkmış

clonexcell

clonexcell

Üye
güncelleme de baya bir sıkıntı yasadım, güncelleme yaparken kesinlikle antivirüs programları vb (güvenlik duvarı) kapalı tutun, 4 kez basa dönmek zorunda kaldım, kies programında sorun yasıyanlar -ki ben yasadım, ingilizce sürümü olanı su adresten indirebilirsiniz ;
türkiye icin 2 olanı indiriyor kiesten fw güncellerken sorun cıkartıyordu bende ingiltere sitesinden 3 ü indirdim sorunum düzeldi, samsungun sitelerinde fw ler icin ne tür güncellemeler iceriyor yazmaması cok üzücü, nokia sitesini tek gecerim koda göre fw arıyor bilgilendiriyordu hic degilse hatta utanmadan bana mesaj atıyorlardı fw güncellemesi mevcuttur diye...

su ana kadar gördüklerim ;
* palringo güncellenmis (palringo mobi sitesine girdiginizde 8530 a göre zaten indirebiliyordunuz asırı gereksiz heleki facebook sohbete hala baglanmıyor)
* palringoda msn messenger kaldırılmıs (sosyal ağ telefonu secilmisti bu telefon)
* telefonu yan cevirince ekranın dönmesi hızlanmıs kesinlikle ekranı yan dönderdikten sonra telefonu sallayıp ya da vuruyordum parmagımla öyle dönüyordu ekran :D kendiliginden dönüyor artık.
* karsı tarafın sesi daha gür geliyor. hoparlöre almadan ilk kez kulagıma dayamadıgım halde sesi kulaklıktan geldi
* menüler arasında gecis hızlanmıs gibi tıkaranak (1 2 saniyelik bir gecikmeydi) geliyordu simdi direk acılıyor
* ekrana dokunma hassasiyeti artmıs gibi ya da bana öyle geliyor asagı yukarı kaydırma dha hızlı geldi bana

5800 telefonumu kırdım bu teli aldım acıkcası cok cok iyi telefon olmasına karsılık cok eksigi var gibi dolfin browser tarayıcı simgeleri ekranı kaplıyor 2.0 alphaları üreticiler icin yayınlandı wave2 de calıstırıyorlar umarım wave2 destekler (wave serisine yeni eklenecek telefonlar icin gelecek gibi gözüküyor 2.0)

soserious

Üye
2.0 alphaları üreticiler icin yayınlandı wave2 de calıstırıyorlar umarım wave2 destekler (wave serisine yeni eklenecek telefonlar icin gelecek gibi gözüküyor 2.0)

Kaç kere soylendi 2.0 s8500 ve kardeşi ( :bigstar: ) s8530 icin cıkacagı ıcın.2.0b betasına gecıldı suan.Gayet de guzel gidiyor diyor Justin (bada geliştiricisi).Sıkıntı etmeyin Wave ve Wave2 icin 2.0 gelecek.Betalar 2 telefon uzerinden de defalarca denenıyormus zaten..

szeer

Üye
kaç kere soylendi 2.0 s8500 ve kardeşi ( :bigstar: ) s8530 icin cıkacagı ıcın.2.0b betasına gecıldı suan.gayet de guzel gidiyor diyor justin (bada geliştiricisi).sıkıntı etmeyin wave ve wave2 icin 2.0 gelecek.betalar 2 telefon uzerinden de defalarca denenıyormus zaten..

aynenn yeter artık bada 2.0 wave'ye gelmeyecek muhabbeti baydı artık. Ilk defa da wave-2'ye gelmeyecek diyen birini gördüm. Yeni bir wave çıkar belki 1.2 ile çıkan wave-2 gibi ama bada 2.0 1.2 gibi gelecek wave'ye.

eaagent

eaagent

Üye
beyler 1 cevap vern ya

akdenizx

akdenizx

Üye
Kies ile güncelleme yaptım ve hiçbir uygulama silinmedi. Ancak belirtmek isterim ki, bendeki bütün uygulamalar yasal yollarla yuklenen içerik.

Kolay gelsin :bigstar:

maxirabit

maxirabit

Üye
Büyük değişiklikler oluyorsa yükleriz ama öyle küçük birşeylerse önemi yok:hmmm

kmlglc

Üye
valla benim gördüğümde tek değşiklik parlingo. onuda palringonun sitesine girip tekrar 3.18 miydi ne işte onu yükledim geri msn için..

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
10 tl ve üzeri alıyodum eskiden ama yok şimdi

maxirabit

maxirabit

Üye
güncellemeyi yüklemeye gerek yok ozaman:hmmm

kmlglc

Üye
arkadaşlar dokunmatik hassasiyeti arttı falan demiş ama bu telefon 5800 değilki zaten inanılmaz bi dokunmatiği var en azından 5800 dan sonra bana öyle geldi. illaki bişeyleri değiştirmişlerdir ama hiçbir yerde resmi bi açıklama olmaması garip.

clonexcell

clonexcell

Üye
kaydirmalarda kasilmiyor hassasiyetten kasit bu
720 mkv videolarda kare kare oynatiyordu su anlik duzelmis gibi

Üst Alt