S8500JVLC2 BADA 2.0 [TR] Orjinal Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
S8500JVLC2 BADA 2.0 [TR] Orjinal Firmware
Merhaba Arkadaşlar,

Sonunda Bada 2.0 Türkiye için yayınlandı.

Firmware Version: S8500JVLC2
CSC Version: S8500OJVLC2
BADA Version: 2.0
Uyumlu Telefon Modeli: GT-S8500

Firmware testten geçti.Diğer firmwarelerden hiçbir farkı yok.

Download

skaptan : arkadaşlar bu fw nin diger fw lerden hiç bir farkı yoktur isteyen yükleyebilir kies serverlerine girmiştir şu an servisteki fw dir bende bunu istanbul / avcılar servisinden teyit ettim ve bunun ardından 3 güncelleme daha gelecegini söylediler ayrıca
üye yorumu : Apssda sorun yok. Herşey normal. Şarj normal gidiyor. Tel gerçekten hızlandı.kasma yok hiç.bada türkiye deli kan adlı üyeye teşekkürler..

alıntıdır

Yükleme işlemi ml ile download seçeneği işaretlenerek ve Lsi kutucuğu işaretlenerek yapılmalıdır...

furkanosman

furkanosman

Üye
hadi yaa :D kies de varmı şuan ??

dezzz

Üye
indirme linki ve nasıl yükliceğimiz konuya dahil olaydı ii olacaktı :D ama genede sağol bilgilendirme için

kartal_40

Üye
tşkler

linki kontrol edermisin ?

ece2006

ece2006

Üye
Servisler tarafından telefonunuza Bada 2.0 yazılımını yükleyebilirsiniz. Fakat güncelleme henüz kies üzerinden yayınlanmadığından dolayı yaptırdığınız güncelleme telefonunuzu garanti kapsamı dışına çıkartır.

Saygılarımızla.samsung un cevabı

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Servisler tarafından telefonunuza Bada 2.0 yazılımını yükleyebilirsiniz. Fakat güncelleme henüz kies üzerinden yayınlanmadığından dolayı yaptırdığınız güncelleme telefonunuzu garanti kapsamı dışına çıkartır.

Saygılarımızla.samsung un cevabı

cihazım garantiliyken ve bada 2 yükleyecem diye cok bozdum hiçde garanti dışına cıkmadı

saygılarımızla
skaptan :D

sero357

Üye
Bu Wave 2 içinde geçerli değilmi.Ve bir kaç gün içinden kiesten yükliye bileceğiz?

ece2006

ece2006

Üye

cihazım garantiliyken ve bada 2 yükleyecem diye cok bozdum hiçde garanti dışına cıkmadı

saygılarımızla
skaptan :d

bu samsung bizle dalga geciyor zaten:) yakinda kiies de miş miş