s60v5 tuşlarla oyun oynama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_AbDuLLaH

By_AbDuLLaH

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 tuşlarla oyun oynama
arkadaşlar uzun araştırmalarım sonunda buldum umamırım isinize yarar başta şunu belirteyim arkadaşlar pc bozuk link resım vs. Ekleyemiyecem sadece anlatacam önce virtual i indirin daha sonra virtual keyboard ı indirin , simdi uygulamalardan virtual 'i açın options dan add yi seçin ve arka plana alın uygulamalardan virtual keyboard seçin ve yukarıda vk yazısı çıkacak oraya tıklayın ve keypad 1 i seçin ve arkaya alıp ve tekrar virtual i seçin orjinal yazan yere gelip arama tuşuna basın ve mabbed e gelip 4 e basın done deyin tekrar options dan add deyin ve orjinal e gelın opions - specialkey-no yu seçin mapbed e gelip 6 ya bas ve kaydet(Done) tekrar opti. Dan add yi seç ve orjinal e gel opt.-spcial ve menü yü seç mabped keye gel ve 2 ye bas tmm şimdi 1 yarış oyununda yeşil tuş sol kırmızı sağ menü de hız tuşu oldu yavaşlamaya gerek yok zaten :) işte bu şekilde bişeyler yapın sanırsam kulaklıktaki yöm tuşlarınada yapabilirsiniz ama denemedim deneyen ve yorum yazan olursa sevinirim (çalıntı veya alıntı değildir) amacım sadece benim gibi s60v5 mağdurlarına yardımcı olmaktır :)

- - - Eklendi - - -

arkadaslar virtual yazan yerler yanlış olmuş virtual diye pro war o olacak 1de şunu belirteyim virtual ayrı virtual boad ayrı programdır

- - - Eklendi - - -

Not sadece javalarda çalışır nfs run ve nfs undercover denenmiştir

- - - Eklendi - - -

Not sadece javalarda çalışır nfs run ve nfs undercover denenmiştir

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Bu zaten bilinen birşey... Yinede teşekkürler.

By_AbDuLLaH

By_AbDuLLaH

Üye
    Konu Sahibi
Ben bilbiyodum çokda aradım ama bulamamıştım buluncada sizle paylasıyım dedim neyse o zaman kusura bakmayın :(

- - - Eklendi - - -

Ben bilbiyodum çokda aradım ama bulamamıştım buluncada sizle paylasıyım dedim neyse o zaman kusura bakmayın :(

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
Eline sağlık kardeş saol.

By_AbDuLLaH

By_AbDuLLaH

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt