S60v5 Tüm Online Oyun Linkleri,Tartışmalar/Yardımlaşmalar

Sponsorlu Bağlantılar

eddyredline

eddyredline

Üye
eline saglik aunrfeni uzun yillar oynadim, telefon cayir cayir yaniyordu o oyunu oynerken :) zaten rahhmetli hep sicak kanliydi (e65)

ynsemre1234

Üye
dostum madem güveniyosun o kadar yardımcı ol,warspear oynuyorum ewde wifi ile bağlanıyorum,ama dışarda vodafone internet paketim war ewde rahatça giriyorum ama dışarda girerken daha açilmadan donuyo we grmyo
Tel 5800 Xm
Warspear lvl 9

.Geography.

.Geography.

Üye
Warspearda sapphire sunucusunda oynayan varsa bi yardımcı olsun
Isim: Tekturk

Owermars28

Üye
arkadaşlar nokia 5800 oynayacileceğiniz bu oyun aslında bilgisayar oyunudur ama telefondanda oynanıyor indirmene gerek yok direk internete ikariam yazın üye olup oynayın operadan oynamanızı tavsiye ederim tek sütun görünümünü kapatıp oynayın wlan veya internet paketiniz varsa oynamanızı öneririm diğeq türlü fazla tl gider oyun age of empres gibidir
Bende 5800 var diye birtek bu telefon modelini biliyorum diğer telefonlarda çalışabilir

flox

Üye
Teşekkürler...
Ama tibamede reset hatası alıyorum. Warspaer da water mill görevini yapamıyorum :) (Bir de kafana göre kasılanıyosun)
Anfureni oynıyım diyorum onunda resimlerinde 0'a bas diyo nokia 5800 da 0 tuşu yok :) diğer oyunda dandik gözüküyor :) başka oyun varmı yoksa pc ye devammı edelim :)

caglarrock

caglarrock

Üye
Sağol dostum.

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

aydın213427

Üye
oyunları göremiyorum ne yapmam gerekiyor

Mobinazmi

Üye
http:// qytsupdate.wistone.com:81//
new_package/stone/69/
anrufen__stone_v69.sisx anrufen online yeni versiyon s60v3 boyutu 24mb v5 boyutu 30mb ama oyun çince dir yakında ıngilizce versiyonu çıkacaktır...

haydarcicek58

Üye
Teşekkürler...
Ama tibamede reset hatası alıyorum. Warspaer da water mill görevini yapamıyorum :) (Bir de kafana göre kasılanıyosun)
Anfureni oynıyım diyorum onunda resimlerinde 0'a bas diyo nokia 5800 da 0 tuşu yok :) diğer oyunda dandik gözüküyor :) başka oyun varmı yoksa pc ye devammı edelim :)

Kardeş bende senin gibi düşünüyorum. Çok haklısın Anrufenin S60v5 in ingilizcesini bekliyorum.

src_09

Üye
warspear ..ben evde wıfıden baglanıyorum . Fakat dısarıda kendı net paketımden gırerken oyun donuk kalıyor bunu daha dosrusu acılmıyor sebebı nedır .??

abidin6640

Üye
arkadaşlar tibiame oyununa gremiyom adimı şifremi yzıyom onaylyom ondan sonra 3 4 resım glyo onları gçyom snra oyle klyo

Mobinazmi

Üye
warspear ..ben evde wıfıden baglanıyorum . Fakat dısarıda kendı net paketımden gırerken oyun donuk kalıyor bunu daha dosrusu acılmıyor sebebı nedır .??
o oyun pc oyunu aslında net paketten girersen tabi donar oyun wifidn girecen hep

----------Eklendi @ 14:33:31 ---------- Yazıldı @ 14:32:30 ----------

arkadaşlar tibiame oyununa gremiyom adimı şifremi yzıyom onaylyom ondan sonra 3 4 resım glyo onları gçyom snra oyle klyo
Oyunu sil tekrar yükle hattın turkcell ise turkcell internet ten gir turkcell wap ten girilmez

abidin6640

Üye
ddiklerinı yptım ama genede grmyo hattm avea

Mobinazmi

Üye
ddiklerinı yptım ama genede grmyo hattm avea

Tel modelini yaz bi

----------Eklendi @ 15:12:44 ---------- Yazıldı @ 15:11:26 ----------

avea nin internet ayarlarını bilmiyorum ki avea internet varsa onu seç

kaankara16

kaankara16

Üye

Haklısın ama virtual klavye programıyla oynanailiyor s60v5 te.

virtual klavye programına gerek yok arkadaşlar uygulama yöneticisinde oyunu bul süit ayarlarıde ekran üstü klavyeden aç klavyeyi bu kadarmı telefonu bilmiyonuz klavye programı kuruyonuz ya

Delisimsek

Üye
arkadaşlar ben kasap havası oyununu arıyorum 5800 için yok mu:(

uluenis3

uluenis3

Üye
hepsini oynamıştım ama bi süre sonra sarmıo ya hele uniwar hiç çekilmio multiplayer

salur38078

salur38078

Üye
5800 için iphone daki gibi basket atma oyunu var mı hani bi potaya basket atmaya çalıştığımız

kahraman154

Üye
sa beyler warspear oynadım 12 lvl druid tibiame oynadım lvl 22 wizard lvl 18 warior artık sarmyo hç biri. Anrufen ingilizcesi bi cıksa sabah akşam oynarım.. :) keşke bi çıksa .d Bilen var mı ne zaman çıkacak