S60v5 Tüm Online Oyun Linkleri,Tartışmalar/Yardımlaşmalar

Sponsorlu Bağlantılar

kadeh147

Üye

Kardes bu oyunu nokıa e63 de oynayabılme sansımıız warmı...

furkan5800

furkan5800

Üye
teşekkürler

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
arkadaşlar benim bir önerim daha olacak program şeklinde değil ama online olarak telefonumuzun tarayıcısı sayesinde travian(köy savaş strateji oyunu) diye bir oyun var üye olup onu oynayabiliriz...:)

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim bir önerim daha olacak program şeklinde değil ama online olarak telefonumuzun tarayıcısı sayesinde travian(köy savaş strateji oyunu) diye bir oyun var üye olup onu oynayabiliriz...:)
s5 2000 nufusum var 6 köyum var.

fsmlburak31

Üye
kontör gidiyomu ?

omercix44

Üye
warspear da büyücü oldum 2 tane skill im var ikisi de lwl 5 oldu ama daha fazla olmuyo 5 de kaldı.:off::ağlarım: ne yapmam gerek bilen varmı. :hmmm
Zamanla açılacak, warspearla ilgili her şeyi sorabilirsiniz :)

madandmad

Üye
Warspear da firstborn okçu oldum ilk görevleri bitirdim fakat başka görev gelmiyor. En son görevim pirate captain dı yardım...

zankos

zankos

Üye
online oynayan arkadaşlar soneday tibiame 1.10 türkçeye çevirdi ama olmadı oyunu açınca türkce sonra ing oluyor tibiame nin 2.02 versiyonuna port etsin türkçe yamayı lütfen bilenler yardım etsin

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
pokemon lake oyunu var online olarak..

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
tesekkurler

kanlisahim

Üye
beyler bedawa paketim war ama tibiame oynayamıyorun bi yrdım

Joker.

Joker.

Üye
Birader ben de oynuyom lwl atlayıp atlamadığımızı nerden bakcaz
Sol köşede ismin yazıyoya onun yanında sayı yazar o işte bende oynuyorum 4 lw lw atlamak içim görev yap kafana göe kasılınca atlanöıyo

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
teşekkurler :D

oguz95

Üye
arkadaşlar ben warspear a başladım silah giyemiyorum ne yapıcam okçuyum

trgamer123

Üye
benim tel 5800 anrufen oynanmio virtual le oluo ama login ve register yaparken virtual keyin sayilarindan yazmalisin ve yazdiklarin gorunmuyo