S60v5 İstek Tema Edit (Temalarınızı Düzenliyoruz)..!

Sponsorlu Bağlantılar

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]:-) müthiş fikirmiş aklına nerden geldi :-)[/SIZE][/COLOR]

SensitiveFocus

Üye
arkadaşlar şöyle siyah arkaplanlı default iconlu tamamen şeffaf bir tema bulabilirmisiniz

Masterthone

Masterthone

Üye

bu temanın daha yapımı bitmedi. Bitsin senin için uyarlayacağız. Light teması içinde belle ikonu derken anna ikonumu kastediyorsun_? Yalnız bu tema isteklerine yarın bakacaz kardeşim bu günlük bu kadar. :oke:
dostum Light temasına Anna İkonları koyup ana menüdeki alt kısmıda biraz sadecleştirmisiniz? ve yine aynı şekilde light temasına alttaki yeni yapacağınız temanın iconları olarsa süpper olar :) ben bekliyorum dostum ne zaman uygun olursanız o zaman alırım :oke:

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
@Masterthone
Böyle istek olmaz ama.Temaları siz bize vereceksiniz.
Mesela bende anna ikonlu Tema yok ve Olsada ikon desteği az.Sizler telefonunuza yüklediğiniz anna icon destekli beyendiğiniz temayı bize verceksinizki biz editliyelim (Bunu istememdeki amaç Sonra bu yaptığın temanın icon desteği azmış dememen içindir )
Bu gibi problemlerle karşılaşmamak için sizin daha önce kullandığınız temalardan paylaşıp istediğin yeri söylersen daha çok anlaşmış oluruz.
Menü alt kısmı sadeleştirme derken ?
Ana ekrandaki ve bar kısmındaki yerler ya tamamen eski orjinali gibi olur yada bar kısmı birleştirilir yada saydamlaştırılır.
O yüzden isteğiniz anlaşılır olursa daha iyi yardımcı olabiliriz size.

retinaspor

Üye
usta süpersin çok teşekkür ederim eline koluna sağlık

• Beğen
Tepkiler: Atacan-
Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
usta süpersin çok teşekkür ederim eline koluna sağlık

Güle güle kullan kardeşim.

Güle güle kullan kardeşim.

@Masterthone
İstediğin siyah tema bellebar kullanıcıları için Tasarlanmış hali.
Siz bu temada Şebeke batarya iconlarının gözükmesini istiyormusunuz_?
İstiyorsanız Hangi temadaki Batarya şebeke iconlusunu istiyorsan,o temayıda paylaşmalısınız.

Süleyman

Süleyman

Üye
dostum Light temasına Anna İkonları koyup ana menüdeki alt kısmıda biraz sadecleştirmisiniz? ve yine aynı şekilde light temasına alttaki yeni yapacağınız temanın iconları olarsa süpper olar :) ben bekliyorum dostum ne zaman uygun olursanız o zaman alırım :oke:

bilgisayara geçince bakacam kardeşim :oke:

007yasar

007yasar

Üye
Arkadaşım biz tema bulmuyoruz.
Tema Editliyoruz.Temaları siz seçeceksiniz.

- - - Eklendi - - -

Hergünmü bakıyorsun:) Sanki 1aydır yolunu gözlüyor gibisin :) Daha dün konuldu Resmi.

Aga iş güç olmayınca saat başı bakıyorum vakit gecmiyo bi türlü ondan gün oluyo bana :D

retinaspor

Üye
usta bu rainbow temasını öncelikle default ikon yapalım sonra bekleme modundaki saati ve rakam ikonuyla rehber ikonunu nokia evolvedeki gibi yapalım..kilit aça basınca arkadaki yeşil renk kırmızı olsun...yeşil olan bütün arka planları kırmızı yapalım(rakam tuşları.rehber harfleri ,takvim günü göstergesi ,sayaçları sıfırlarken kullanılan tuşlar vs)

- - - Eklendi - - -

ustam bu temanında bütün arkaplanlarını bembeyaz yapalım...ayrıca arama yaparken çıkan baloncuklarıda yok et bi zahmet...kolay gelsin...

Süleyman

Süleyman

Üye
usta bu rainbow temasını öncelikle default ikon yapalım sonra bekleme modundaki saati ve rakam ikonuyla rehber ikonunu nokia evolvedeki gibi yapalım..kilit aça basınca arkadaki yeşil renk kırmızı olsun...yeşil olan bütün arka planları kırmızı yapalım(rakam tuşları.rehber harfleri ,takvim günü göstergesi ,sayaçları sıfırlarken kullanılan tuşlar vs)

- - - Eklendi - - -

ustam bu temanında bütün arkaplanlarını bembeyaz yapalım...ayrıca arama yaparken çıkan baloncuklarıda yok et bi zahmet...kolay gelsin...

1-- verdiğin tema hemen bugün yapılmayabilir. Uzun işi var çünkü.
2-- bu tema zaten bize verdiğin airtel temasının aynısı. Zaten airtel temasında da arkaplanı beyaz yapmıştık. Onu yükle kullan.

kajmeralist_28

Üye
selam superr bı paylasım olmus ben c6 00 kullanıcısıyım s60v5 ıcın belle teması varmı acaba paylasabılırmısınız

retinaspor

Üye
tamam usta sıkıntı yok ben beklerim...o airtel temasını harika yapmışsın fakat arama yapınca çıkan baloncuklarıda yok et be usta sana zahmet...o zaman süper olacak...hadi kolay gelsin.

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
tamam usta sıkıntı yok ben beklerim...o airtel temasını harika yapmışsın fakat arama yapınca çıkan baloncuklarıda yok et be usta sana zahmet...o zaman süper olacak...hadi kolay gelsin.

Ben baktım temaya arama yaparken baloncuk felan çıkmadı temada.
Sanırım o baloncuk dediğin kısım senin kabuk temanda mevcut temanın içeriğinde böyle bi dosya yok.
@Sülüman kardeşim bide temayı veya başkası yükleyip geri bildirim yaparsa sevinirim.
( kabuk temada serias dosyalarıdır ) bizler telefonumuzda ikon paketini değiştirdiğimiz için çıkmıyor.Siz orjinal yazılım kullandığınız için böyle balaoncuk mevcut oluyor.

Süleyman

Süleyman

Üye
Ben baktım temaya arama yaparken baloncuk felan çıkmadı temada.
Sanırım o baloncuk dediğin kısım senin kabuk temanda mevcut temanın içeriğinde böyle bi dosya yok.
@sülüman kardeşim bide temayı veya başkası yükleyip geri bildirim yaparsa sevinirim.
( kabuk temada serias dosyalarıdır ) bizler telefonumuzda ikon paketini değiştirdiğimiz için çıkmıyor.Siz orjinal yazılım kullandığınız için böyle balaoncuk mevcut oluyor.
bende baloncuk falan görmedim. Eğer diğer temaları kullanırkende baloncuk çıkıyorsa arama resmine o resmi sen eklemişsin demektir. Bir dene istersen.

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
Ben bişey koymadım.
Benim cümlelerimi alıntılamışsın.Bende çıkmıyor dedimya bi daha ne diye deniyeceğim ki ? :)

punemr123

punemr123

Üye
kardesim cok guzel dusunce kingsin.
Ben soyle bir sey rica edicem
Su temanin
wpsini ve bacrounduna su resmi koyman yalniz backrounda koyu olacak sekilde siyah tint atarsan dahada king olur
bide icon pakedini cikarsan tamamen kabuk temaninkileri kullansin hizli onun disinda guzel olucagini dusunursrn barlara bisiy yap zevkine gore

Süleyman

Süleyman

Üye
kardesim cok guzel dusunce kingsin.
Ben soyle bir sey rica edicem
Su temanin
wpsini ve bacrounduna su resmi koyman yalniz backrounda koyu olacak sekilde siyah tint atarsan dahada king olur
bide icon pakedini cikarsan tamamen kabuk temaninkileri kullansin hizli onun disinda guzel olucagini dusunursrn barlara bisiy yap zevkine gore
:oke: Yalnız şimdi başka bir tema ile ilgileniyorum. Daha sonra bakacağım buna :oke:

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

ayrıca ilk verdiğin temada bekleme modundaki saat, rakam ikonuyla rehber ikonu nokia evolvedeki gibi olsun demişsin. Bu bahsettiğin yerleri resimle gösterirsen daha iyi olur. Çünkü neresi dediğini anlamadım :)

punemr123

punemr123

Üye
ok suluman usta

Üst Alt