S60v5 İstek Tema Edit (Temalarınızı Düzenliyoruz)..!

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
widgetin arka planı şeffat oluyor ya istersen kopmle ana ekranına komple şeffaf yapabiliyoruz siscontent yardımı ile :)

- - - Eklendi - - -

şeffaf yapmayı biliyorum. :)

şeffaf derken ana ekranı şeffaf yapıyorum

Süleyman

Süleyman

Üye
widgetin arka planı şeffat oluyor ya istersen kopmle ana ekranına komple şeffaf yapabiliyoruz siscontent yardımı ile :)

- - - Eklendi - - -

şeffaf derken ana ekranı şeffaf yapıyorum

bar kısmını diyorsan her yeri şeffaf yapıyorum. Ayrıca bu konu niye açıldığı belli. Bilgimiz var ki bu konuyu açmış bulunuyoruz. Ben bilmiyorsam Atacan bilir o biliyorsa ben bilirim. ikimizde bilmiyorsak yapmayız olur biter.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
saydam tema yararmısnız rehber bölümü hack bölümde tuşkilidini açtığımızda ana ekranın en alt kısmı menü bölümüm arama böümü felen varya o bölümün satdam olmassını istiyorum ama acilll link tema

Süleyman

Süleyman

Üye
yanlış anlaşılmasın burada tema yapmıyoruz. Varolan temaları editliyoruz

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye

Buyur kardeşim :oke:
[/QUOTE

işte bu dayı bunu arka palnı değişik defaul lanı yokmu

- - - Eklendi - - -

abi buna benzer menü icanu defaul olsun arka planı değişik olsun acilll böyle temalar yayınlarmısın reis cok acill baba acayip acil lazım

- - - Eklendi - - -

abi buna benzer menü icanu defaul olsun arka planı değişik olsun acilll böyle temalar yayınlarmısın reis cok acill baba acayip acil lazım

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Bu temayı topbara uygun hale getirir mısıniz yani

ewet cok iyi olmuş defaul mnülü temayı yapar mak bule gecer

- - - Eklendi - - -

Bu temayı topbara uygun hale getirir mısıniz yani

ewet cok iyi olmuş defaul mnülü temayı yapar mak bule gecer

• Beğen
Tepkiler: Süleyman
Süleyman

Süleyman

Üye
kardeş şu an mobilim. Pcye geçince yapar buraya koyarım.

serdarserdars

Üye
ya ben de topbara uygun tema arıyorum bulamadım bi türlu ne olursa fark etmez lin atarmısınız?

- - - Eklendi - - -

dostum rica etsem bu temayı topbar a uygun hale getirebilirmisin :)

• Beğen
Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
merhaba arkadaslar ben bu temanin widget arka planlarinin yari seffaf olmasini istiyorum

bunun gibi falan

bu temayi nasil indirecez

hikmet366

hikmet366

Üye
cfw yapıyorum cfwye eklicem bana acilinden bu temayı arkasını siyah yap ana ekranı ana ekran şeffaf olmasın !!! Menü De Beyaz Font Olsun Acill

buda resmi

hikmet366

hikmet366

Üye
ya kimse bakmıo mu buraya acil ya cfw yi internnette yayınlıcam az aacele edin da

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
Yayınla sen cfw ni temaya göremi cfw yapıyorsun.?
Hitap şeklinede dikkat et ister sen.
Yap et acele et yakışıyormu böylr hitap etmek.
Sanki bakkaldan paranla ekmek sipariş ediyorsun.

• Beğen
Süleyman

Süleyman

Üye
Boşver kardeşim benim gibi takma. Şuan yardım etmeye devam etseydim bile yine bunun hitap şekline bakarak isteğini yapmazdım :)

Üst Alt