s60v5 Güncel Whatsapp Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

trojennx

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 Güncel Whatsapp Sorunu
Merhaba arkadaşlar ben 5800 s60v5 kullanıyorum.

Bu gün whatsapp ı güncelledim 2.11.804 yaptım. Yaptığımda mavi tık felan bütün özellikler geldi ama konuşma ekranında yazılar aşırı küçük. Bi önce ki sürümleride yükledim 2.11.796, 711 gibi sürümleri ama yine aynı sorun vardı. Konusma penceresinde ki bütün herşeyin yazı tipi boyutları aşırı küçük okumak için telefona baya bi yaklaşmak güzel. Androidlerde yazı tipi boyutu seçenekleri var ama bizde yok bunun bi çözümü var mı bu işlerden iyi anlayan arkadaşlar bi yardımcı olabilirler mi.

Şimdiden Teşekkürler.

+++++

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Orjinal yazı tipini değiştirdin mi?

trojennx

Üye
    Konu Sahibi
yazı tipleriyle ilgili hiç birşey yapmadım telefonun ayarlarıyla da oynamadım. Normalde ideal olan yazı tipi boyutu baya bi küçüldü. Yardım ederseniz sevinirim gözlerim ağrıyor artık :)

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Deneme amaçlı güncelliyorum şu an bakalım böyle bir sorunla karşılaşacak miyim
2 kere güncellemeye çalıştım telefon kendine reset attı. Sürümüm 2.11.792 bu arada güncellemeleri kontrol etmeyi deneyin belki yeni bir güncelleme ile sorun çözülmüştür

trojennx

Üye
    Konu Sahibi
şuan en son sürüm yüklü telefon da yeni bi güncelleme yok. 2.11.804 var. Sorun aynı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sorun değil whatsapp kendisi yaptı bu font küçültme olayını, ama yeni sürümle DM de çalışmalar var, çözümü bulundu gibi

Üst Alt