S60v5 En İyi Oyunlar(detaylı açıklama ile) ARşiv


onuraaa

Üye
Devami nerede ?
 
  • Beğen
Tepkiler: kenan17fb
manax

manax

Üye
Arkadaşlar bu green farm üzerine bi konu açıcam herkes çiftlik fotoğrafını atıcaksa tabi ? :D baslayalı 3 gün oldu 29 lvl oldum acayip bişey :D teşekkürler bu arada :)

- - - Eklendi - - -
 
yahya008

yahya008

Üye
teşekkürler :alkis
 

oktayhacker

Üye
eline sağlık
 

serhat_2525

Üye
link nerde
 
runman123

runman123

Üye
elinize sağlık
 

serhatektas

Üye
kardeş linkleri yenilermisın
 

bayrak0404

Üye
teşekkürler
 
sedat74bjk

sedat74bjk

Üye
4-)Micropool(Bilardo)Çok kaliteli bir bilardo oyunu karşınızda!Oyunu çok kolay bir şekilde register yapabiliyorsunuz.Oyunu telefonla ya da arkadaşınızla(tek bir telefondan) oynayabiliyorsunuz.Oyun temelde bilardo sevenlerin bildiği 2 bölümden oluşuyor.9 top amerikan veya 8 top bilardo...9top oyununda vurmanız gereken toplar sol alt tarafta gözüküyor istakayi ayarlayıp uygun şiddette topa vuruyorsunuz en sonda bantlı topu(striped) sokan oyunu kazanıyor.8 top ise biraz karışık.Oyunda bantlı(striped) ve tek renkli(solid) toplar var.Bu oyunda başlangıçta istediğiniz topa vurabiliyorsunuz.İlk başta soktuğunuz top çizgili ise bundan sonra artık sadece çizgili toplara atış yapacaksınız.Solid ise solidlere :ehe.Ama burada unutulmaması gereken nokta Siyah topu kim olursanız olun asla başlarda içeri sokmayacaksınız.Mesela bantlı toplarala oynuyorsunuz, eğer tüm bantlı topları içeri sokmuşsanız siyah topuda içerisokup oyunu kazanabilirsiniz :oke:
Oyunun kurulumu,register yapılması:Micropool 5800/n97/5530 (bilardo oyunu+register)
c5 03te çalışıyor teşekkürler :)
 

Samet Özkan

Üye
teşekkürler
 

kenan17fb

Üye
teşekkürler.................
 
kadirx2

kadirx2

Üye
güzel oyunlar
 

aek19

Üye
sağ olasın.
 

okikoki676767

Üye
:tşk:
 
rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
:tşk:
 
behzat

behzat

Üye
teşekürler
 
maviyesil1

maviyesil1

Üye
30 leverde gul tohumu alınca ilerlemesi duruyor, veya ben sıkılıyorum. Ekiyorsun topluyorsun ama lever ilerlemiyor, gorevler yok paran coğalıyor okadar. Komsuya gitsen gorev yok dolanıp duruyon. Konusma yok vs vs... Ama guzel oyun. Link ilk mesajların birinde olacak.Gren framda 30 leverde gul tohumu alınca ilerlemesi duruyor, veya ben sıkılıyorum. Ekiyorsun topluyorsun ama lever ilerlemiyor, gorevler yok paran coğalıyor okadar. Komsuya gitsen gorev yok dolanıp duruyon. Konusma yok vs vs... Ama guzel oyun. Link ilk mesajların birinde olacak.Green farmda 30 leverde gul tohumu alınca ilerlemesi duruyor, veya ben sıkılıyorum. Ekiyorsun topluyorsun ama lever ilerlemiyor, gorevler yok paran coğalıyor okadar. Komsuya gitsen gorev yok dolanıp duruyon. Konusma yok vs vs... Ama guzel oyun. Link ilk mesajların birinde olacak.Neden mesaj 3 kere yazdı anlamadım. Her duzeltmeyi mesaj olarak yazılmıs.
 
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
teşekkürler
 
mustafaz33

mustafaz33

Üye
Nokıa c5 03 için nss warmı kardes link atarmsn?
 
Üst Alt