s60v3 ' s60v5 Hellox 2,04 beta en yeni versiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tefecı

Üye
sagol kardes

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim..

ezbere

Üye
Teşekkürler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rıca ederım :)

ömer bekar

ömer bekar

Üye
saol kardeş indirdm çalşrsa alllah razı olsun ....bide signed .:D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
evet :) rica ederim :)

menzil957

menzil957

Üye
Kardeş bunun yüklediği rompatcher sürümü kaç
hellox2.3 ün yüklediği 2.2 bunun üstüne yeni versiyonu yüklediğimde rompatcher hata veriyor. Yinede bi deniyelim

eline sağlık

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
versiyon bu en son surumdur pek anlamadım ama şöyle sendeki ust ise daha alt bır versiyon kursan hata veriri ya silcen yada senın kurulu olandan daha üst versiyon yuklıcen :oke:

----------Eklendi @ 21:09:22 ---------- Yazıldı @ 21:09:06 ----------

rica ederim

stainless steel

stainless steel

Üye
teşekkürler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

mulazm1251

Üye
helloox programını en yenı versiyonudur digerlerine göre içinde kurdugu programları daha fazla bu hacklemede daha yaralı olur 6120c de test edilmiştir

şimdilik en yeni program budur lütfen emege saygılı olup teşşekür butonuna basalım:nono::nono::bigstar::bigstar: :):) indirmden önce teşekkür butonuna basalım :aha:
arkadaşlar bunu telefonunuz için sertifikalmız gereklidir 1700 kez inmiş ve teşekkür sayısına bakın sonra neden yardım etmiyorsun diyorsunuz nedenini kendiniz yapıyorsunuz :allalla::allalla:

teşkkürler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

tefecı

Üye
tesekurler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

TEZCAN35

Üye
hoca madem bu proyu oraya koymussunuz bari indircek olanlara yardımcı bilgi de verin xxx sitesine giripte orda sertifika alıp ondan sonra alınan sertifikayı pc de hello x u pc deki pro ile sertifikayı işleyip sertifikayı o pronun içine gömüp ondan sonra tele yükleme yapılır diye bir acıklama yok neden yok.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
soran olursada cevaplarız merak etme

zekeriye31

Üye
allah razı olsun kardeş dert görmeyesin

santos58

Üye
teşekkürler

samurai jack65

samurai jack65

Üye
Hocam ben bunu E55 e yükledim açtım birşeyler yaptı sonra kapattım x ploreyi açtım ve birsürü sürücü oluşmuş Adan Zye bisürü hemde lütfen yardım edin silemiyorum hiçbirini

İmmortaltürk51

Üye
teşsekür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt