s60v3 ' s60v5 Hellox 2,04 beta en yeni versiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gedge

Üye
bende n80 var hic bisey yukleyemiyorum arkadaslar.ne hellox ne freesigner ne de diger programlar.napacagmi sasirdim.prolari telden indiriyorum,su an yurtdisindayim laptop yanimda yok.derdime care olabilecek arkadas varsa hayir duami alir.herkese cok tesekkurler.kolay gelsin

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
versiyon atmayı dene olursa öyle olur yoksa işin zor kardeş

serserim1905

serserim1905

Üye
nokia 5730 xm v200 sürümünde denemiştim bi yerden bulup ama yememişti :D tam sürümde belki benim teli de kapsar ama tam sürümününde ne zman çıkacagı muamma paylasım güzel ama bazı cihazlarda işe yaramasa bile sistem klasörünü açıyo ordan sonrada kalan işlemleri manuel olarak yapar hackleye bilirsiniz bilginiz olsun arkadaşlar

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
verdigin bilgi için teşekkür ederim

serserim1905

serserim1905

Üye
önemli degil . arkadaşlar işlemlerde başarısızlık yaşarsanız biraz araştırın dedigim gibi bazı tellerde yarıda kalıyo kuramıyo ama kalan işlemleri kendiniz yapabiliyorsunuz rompacher ı kurmak gibi

badboydm

badboydm

Üye
signed demişsin sertifika istiyor yanlış bilgi verme bari :oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
2 kez sertifikalanmiş programı atıyorum telefona gene sertifika hatası veriyor gardaş :naughty: şansın varsa telefon sorun çıkarmaz :)

mtk02

mtk02

Üye
şu zıkkımııı sertifikalayıp koysanıza yav.yok mu*bu babalığı yapacak.:ağlarım:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle belli saygı çerçevisini aşmayalım .ve bunu bu sertifikalnmştır ama şöyle bir sıkıntı dogar ki çok normal her telefonun kendine ait cer. . Dosyaları vardır kabul etmemesi çok normal benkendi telfonum için sertifikladım ve sorunsuz kurdum lütfen çabalamadan konuyu eleştirmeyin :)

ULTIMATE-BENZ

ULTIMATE-BENZ

Üye
hocam programı atıp gidince doğal olarak herkes kurmaya çalışıp sertifika problemi ile karşılaşıyor.

bu programdan sonra; kim ımei ile nerden '''' ve ''cer'' dosyaları alıcak. hangi programda bunları sertifikalandırıcak bunlarıda belirtmen lazım.

5 sayfada bunalrdan bahsetmeden sorulan soruları geçiştimisşin hocam. sonuç olarak böle tepkiler doğmuş..

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
bunların bilindigini bilıyodum tm kardeş bılgsayara gecınce konuyu güzelce tamır edrım saol hatırlattgn icin :oke:

fourhorseman

fourhorseman

Üye
Arkadaşım eline sağlık. Ben E71'ime yükledim, çalıştı. Teşekkürler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)

nazif41

nazif41

Üye
Nedemek seni aşar sen ne biliyorsun ki ben kullandığım telefonun ne özellikte olduğunu emin ol senden daha iyi biliyorum...:oke::oke::oke:
kardeş özür clssic ile karıştırmışım:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Adam 6700 slide demiş, siz kalkmış s40 diyorsunuz. Bu telden haberiniz olmadığını varsayarak yazıyorum arkadaşlar 6700 slide s60 v3 tür. Ayriyetten v032.005 da bu yöntemin işe yaramadığı söyleniyor...
kadeş sendende özür classic le karıştırdım:oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
:D.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
kardeş kemik görmek istesem mezbahaneye giderdim kemik göstermeni anlayamadım
ben hatalıysam özür dilemesini bilirim:megafon:
:D yahu aklın yerindemi alt tarafı komık bir similey ekledim diye kendini neyle kıyaslıyon ayıp

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

davaci_18

davaci_18

Üye
Eline sağlıkta açıklama yok! Nasıl yapılacağıyla alakalı:(

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
indirip telefona kurcan zaten kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt