S60 V5 Cihazları İçin Artık Nokia Belle Kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

sarı bordo

Üye
ben anlamadım şimdi arkadaşin verdiğini indirirsek telefonumuz resimlerdeki gibi mi olucak başka işlem gerekmeden

Joker.

Joker.

Üye
qt yükle sonrada bunu aynısı olur

l2031

Üye
ovi magza çalışmıyormu ya ot yükleyecem indirme butonu çalışmıyor hiç bir uygulama indirilmiyor bilgisi olan varmı

- - - Eklendi - - -

Önceden telefonunuzda Qt ile ilgili bir şey varsa (Qt,Qt mobiliyt...) uygulama yöneticisinden silin ve telefonunuza res atın.Daha sonra Ovi Mağazadan Foursquare'yi indirin.İndirirken yanında 12,3 MB dosya indirilsin mi diyecek evet diyin.İş o 12,3 MB dosya Qt!Daha sonra Foursquare'yi silebilirsiniz.Olmuyor demeyin telefonu aldığımdan belli Qt'yi oviden böyle indiriyorum.Bir çok arkadaşımda böyle indirdi.Şimdi kolay gelsin.

- - - Eklendi - - -

Ama telefonunuza Ovi'den Qt yi yükleyebilmeniz için telefonunuzda Nokia Smart İnstaller olması gerekiyor.Büyük boyutta dosyaları parça parça indirmeyi sağlıyor.

Heh sana uyduk ot sildik ovi mağzada tırt olmuş indirme yapmıyor ne halt etcem başka seçenek varmı

l2031

Üye
ovi magza çalışmıyormu ya ot yükleyecem indirme butonu çalışmıyor hiç bir uygulama indirilmiyor bilgisi olan varmı

ercnakn

Üye
arkadaslar ben.de.qt yuklu tel hackli programi c ye de kurdum ama gel gor ki shell botuna tikladigim zaman bir saniyeligine acilip kapaniyor.program. telde hic bisey deqismiyor. hadi ustatlarim bir yardim eli uzatin.telc5-03 :)

xclark

xclark

Üye
peki bişey sorayım ben aradım taradım fakat bu programın duvarkagıdının hangı klasorde oldugunu bulamadım bılen var mı

Demekki tam aramamışsin (: aşağıdaki konumda bulabilirsin

E:\Private\200393ce\wpres

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
yok herşeyi denedim olmadı of

nizam67

Üye
bende yukleyemiyorum herseyi yaptim bunu yuklerken tam ortasinda yuklenemior diyor
neden acaba

Hasand.

Hasand.

Üye
:megafon:bu formumuzda var uygulamınnı ismi belle shell dir .qt destegi ile calısır .cfw de vardır uygulamının kon ozaman:locked:

nizam67

Üye
nasil yani tam anlamadim

- - - Eklendi - - -

ya bunun aynisi varmi kirmizi tus devre disi ve menu tusuna basildiginda kendi menusune atan

- - - Eklendi - - -

hani nerde ben bulamadim

sefaaa6006

Üye
Foursquare yazıyorum oviye çıkmıyor bi yardım edin

mehmet84com

mehmet84com

Üye
teşekkürler:D

lazye

lazye

Üye