S5600 PRESTON mu samsung f480i mi?

Sponsorlu Bağlantılar

rockkK

Üye
    Konu Sahibi
S5600 PRESTON mu samsung f480i mi?
arkadaslar yarın telefon alıcamda
iki telefon arasında kaldım:bilmem:

Samsung S5600 Preston mu yada samsung f480i
alayım

lütfen yardım edin

ms582

Üye
Abim şuan f480 kullanıyor telefonun tasarımı hic güzel değil sadece dikdörtgen,şarjı çok az gidiyo s5600 göre tek artısı kamerası.Ben olsam s5600 derim ama sen bilirsin iyi düşün alıcaksan pişman olma

mf480i

Üye
Alakası yok, ben f480i kullanıcısıym, çok fazla telefonda konuşuyorum, mesaj atıorm aynı oranda telefonla konuşan prestonlu arkadaşmn şarjı hemen bitiyor. Aldığıma pişman olmadım şeklini beğenen olur beğenmeyen olur, f480i nin dışı alumnyum ve deri ama preston plastik ;) ikisinin de arka kapağını açınca hangisinin daha sağlam gözüktüğü de belli...

batakkoylu54

Üye
s5603 ü tavsiye ediyorum

ocean_s

Üye
ben de f480 almak istiyorum ama kamerasıyla ilgili hiç iyi şeyler duymuyorum.Samsung 5603ün 3,2 mgp kamerası çok iyi çekiyor f480 de 5 mgp. olduğundan daha iyidir diye düşünüyorum ama f480'in çektiği bi fotoyu internette hiç göremedim.Rica etsem f480 kullanıcıları resim ekleyebilir mi?

ercanduman

Üye
Aldınmı bilmiyorum ama bende iki telefon arasında kararsız kalımıştım.. GT-S5603 aldım şarjı çok iyi gidiyo..tasarım oldukça güzel..3.2 mp kamerasından memnunum.. kutusundan pc kablosu.samsung pc suite cd. ve çok güzel birde kılıf çıkıyor..Sonuç olarak telefon alıyoruz bu kılıf telefonunun korunmasına yardımcı olacaktır..yani aleminyum kaplama olmasına gerek yok :D ikiside yere düşünce ne hallere girebilceğini düşünebiliyorum..x) kamera farkı var sadece ve s5603 ün menüsü daha güzel kullanışlı ve özellik dolu kişisel bi telefon.. Bence sen star yada preston arasında karar ver :D wifi olayı çıktı starın..Çok gzl bişey prestonda da olsaydı süper olcaktı ama samsung işte birinden alıyo diğerine koyuyo:D Starında tek eksisi bence preston gibi yakışıklı olmaması..:D ii forumlar..

--------------- Ekleme ---------------

ha kulaklıkta çıkıyo eklemeyi unutmuşum. Ben mediamarktan aldım sende güvenilir biyerden al.Dediğim gbi wifi çok büyük eksik wifi ile işim olmaz diyosan al. Zaten f480i dede wifi yok ve kaba hadi ii alışverişler :D

Marchegiani

Marchegiani

Üye
F480 ile Preston aynı günlerde çıkarıldı. Preston hala çatır çatır satılıyor. Ama F480 çok kötü olduğundan kaldırıldı. Kesinlikle Preston. :)

hsnsylk

Üye
f480i kullanıyorum kamera mükemmel çoğu dijital kameradan bile üstün özelliklere sahip gülücük yakalama, panoromik çekim , çoklu çekim, flash ayrıca kalitesi de çok iyi, Ekran çokhasas dokunmatik hiç takılmıyor geç alma sorunu yok sorusu olan varsa yazsın cevaplayabilirim

emrepreston

emrepreston

Üye
Preston derim arkadaşım.. Ben uzun süredir kullanıyorum ve gerek dokunmatiği gerekse tasarımı olsun çok memnunum :)

djbreaky

Üye
Bak f480i kullanıcısıyım gittim 5603 prestonu gördüm arkadasımda bu kadar harika
bi telefon olamaz sıkılırsan temadan windows 7 den
iphone a kadar firmware i [ teması ] war samsung starın herşeyi oluor
zaten oda samsung star 3g :)
aklın varsa 5600 preston [ 5603 ]

xemrecanx

Üye
bende samsung f480 i aldım fakat benimkinde şarj sorunu var 6 saatt kadar gidiyo çıldırmak üzereyim aldığıma bin pişman oldum..

MadEyE

Üye
samsung f480i kullanıcısıyım dokunmatikte prestonla kıyaslanamayacak bi teknolojiye sahip telefon. f480 ile f480i yi karıstırmasın arkadaslar menusune gelince f480i de hicbir fark yok hatta daha güzel. telefonun dış tasarımını seversin sevmezsin sana kalmıs ama yanında verilen entegre deri kapak ta oldukça kullanışlı ve şık. telefonu alırken teknosa dahil birçok yere danıştım ve teknik elemanlar dokunmatik ve hız istiyosan kesinlikle bu telefonu almalısın dediler aldım kullanıyorm ve inanılmaz memnunum. Star diyen arkadas olmus dokunmatik ekrandan hayatın boyunca sogumak istemiyosan ve dokunmatik anlayışın ekrana abanmak degilse kesinlikle düsünme bile iphone veya blackberry haric zaten wifi li telefonların cok azında adam gibi internet keyfi yasayabilirsin o yüzden wifi özelliginin olmamasına takılma derim. inşallah preston almamışsındır

forever1907+

Üye
ikisini de kullanmışlığım var prestonu al nedenmi çünkü f480 nin prestona göre tek artısı 5mp olması oda pek fark etmyr inan bana.f480 daha basit ve preston daha kişiselleştirilebilir.....

Üst Alt