Telefon Tavsiyesi S5 mi note 3 mü lg g3 ve z2 acil cevap lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Çok komikti, alkışlayalım arkadaşı. Yav grafikte koyuyorum ama hala şu fanboyluk yok mu şu fanboyluk? Başa bela yemin ediyorum. Daha ne yapsam bilemedim. LG düşmanları çok abi ya. Çamur atıp duruyorlar ama ısınmasından yamultmuyor cihazı en azından LG. :d: :kop: Benle uğraşmayın, ne haliniz varsa görün. Önerilerime de karışıp durmayın. Size ne önerilerimden? Her yerde aynı tavır aynı laflar, bıktım. Benden uzakta yaşayın Allah rızası için.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

0MG90

0MG90

Üye
Bence burada herkes kimin "fanlık" yaptığını gayet iyi biliyor
Aslında ben olayı yeni çözdüm, LG sana her konuda G serisini övmen için para ödüyor kesin

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Grafikte koydum kardeşim, hala dalga geçip duruyorsunuz. Z2'nin sorunlarının linkini de attım, daha ne yapayım? :ah Lafla olmuyor maalesef. :ah Kaç kere G3'ün sorunlarını söylemem lazım? :off: Bu beni fanboy yapmaz. G3'ün de Z2'nin de sorunlarını söylüyorum ama siz LG düşmanı olduğunuz için kabullenemiyorsunuz maalesef. :ah

• Beğen

archh

Üye
Çok komikti, alkışlayalım arkadaşı. Yav grafikte koyuyorum ama hala şu fanboyluk yok mu şu fanboyluk? Başa bela yemin ediyorum. Daha ne yapsam bilemedim. LG düşmanları çok abi ya. Çamur atıp duruyorlar ama ısınmasından yamultmuyor cihazı en azından LG. :d: :kop: Benle uğraşmayın, ne haliniz varsa görün. Önerilerime de karışıp durmayın. Size ne önerilerimden? Her yerde aynı tavır aynı laflar, bıktım. Benden uzakta yaşayın Allah rızası için.
Tabi abicim ya z2nin ısınması kronik sorun g3ünki değil yok sendeki z2 düşmanlığını anlamadım ben kullandığım cihazda senin dediğin sıkıntılardan hiç biri yok ama sen orda burda zırlayıp durmadan telefonu kötülüyordun bak doğru söyle lg sana para verdi demi reklamını yap diye gücenirim valla öyle bi durum varsa sen kazanacaksan ben sana yardımcı olurum note 4 le iphone 6 yı bile kötüleriz parada istemiyom sen kazan sadece :-) :-) :-)

0MG90

0MG90

Üye
Dimi, çünkü Xperia ailesinin tüm cihazları sorunlu üretiliyor ama G serisi tamamen sorunsuz, mükemmel cihazlar. Hatta her üretim sonrası yüz kere test ediyorlardır.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, TheDarkStar7 ve Invoke
Sucrofe

Sucrofe

Üye
G3'ün sorunlarını da o konuda belirttim zaten. :ah

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gereksiz tartışma yaratmayın arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Grafikte koydum kardeşim, hala dalga geçip duruyorsunuz. Z2'nin sorunlarının linkini de attım, daha ne yapayım? :ah Lafla olmuyor maalesef. :ah Kaç kere G3'ün sorunlarını söylemem lazım? :off: Bu beni fanboy yapmaz. G3'ün de Z2'nin de sorunlarını söylüyorum ama siz LG düşmanı olduğunuz için kabullenemiyorsunuz maalesef. :ah

asıl sen sony düşmanısın bana göre. hangi yorumuna baksam öyle. mesela bir konuda z2 de önerilmiş ama sen note 4 den gerisi yalan demişsin. ne alaka? samsung tan başkası telefon yapmayı beceremiyor mu? farkındaysan herkes senin z2 yi eleştirmene değil kötülemene kızıyor. alacak arkadaşlara; z1 - 2 - 3 on numara cihaz, güvenle alabilirsiniz diyorum. ısınmayan telefon yoktur. kimisi yapısı gereği ısıyı yalıtır, kimisi iletir. ama eliniz öyle cayır cayır yanmaz korkmayın. hiç kimse boşuna çamur atmasın. z1 i ilk aldığımda tabiri caiz perişan ettim. rom yükle, root yap, oyun oyna, film izle, twrp kur, yedek al, olmadı restore et. ama ne öyle mangal gibi ısındı ne de kafası karışıp kapandı (maşallah). tasarım ve özellik olarak on numara cihaz. he kusurumu var. göstersenize kusursuz cihaz. z2 sorunsuz değil, ama diğerleride sütten çıkmış ak kaşık değil.

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7 ve 0MG90
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S5 i geç note3 te daha yeni aldı kitkat güncellemesini daha almayabilir. Z2 yi bilemem. G2 kullanıcısı olarak g3ü inceledim biraz: ekran, tuşları, hoparlörü ve yeni cihaz olduğundan çok güncelleme görür ama pil olarak g2 den daha az gittiği söyleniyor.
Ufak atta civcivler yesin nereye note 3 kikatı yeni aldı! Martta aldı 6 ay oldu?

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Dimi, çünkü Xperia ailesinin tüm cihazları sorunlu üretiliyor ama G serisi tamamen sorunsuz, mükemmel cihazlar. Hatta her üretim sonrası yüz kere test ediyorlardır.
Adamın ekmeğine taş koymayın beyler :haha::biggrin:

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
asıl sen sony düşmanısın bana göre. hangi yorumuna baksam öyle. mesela bir konuda z2 de önerilmiş ama sen note 4 den gerisi yalan demişsin. ne alaka? samsung tan başkası telefon yapmayı beceremiyor mu? farkındaysan herkes senin z2 yi eleştirmene değil kötülemene kızıyor. alacak arkadaşlara; z1 - 2 - 3 on numara cihaz, güvenle alabilirsiniz diyorum. ısınmayan telefon yoktur. kimisi yapısı gereği ısıyı yalıtır, kimisi iletir. ama eliniz öyle cayır cayır yanmaz korkmayın. hiç kimse boşuna çamur atmasın. z1 i ilk aldığımda tabiri caiz perişan ettim. rom yükle, root yap, oyun oyna, film izle, twrp kur, yedek al, olmadı restore et. ama ne öyle mangal gibi ısındı ne de kafası karışıp kapandı (maşallah). tasarım ve özellik olarak on numara cihaz. he kusurumu var. göstersenize kusursuz cihaz. z2 sorunsuz değil, ama diğerleride sütten çıkmış ak kaşık değil.
O konuda saçma yazmış olabilirim, doğrudur ama hangisi hak ediyor fiyatını? G3 desen 2K ekranın verdiği dezavantaj, "Z2" desen internette olumsuz kullanıcı yorumları kaynıyor (umarım düzeltilmiştir), "M8" veya "S5" desen 2 GB RAM. İnternette sorunlu olduğuna dair birsürü kullanıcı yorumları olduğu için Z2'ye biraz düşmanlığım olmuş olabilir, doğrudur. "Telefonu kullanmayı bilmiyorlar" diyeceğim de hepsi mi kullanmayı bilmiyor? Kullanıcı yorumları çok olumsuz Z2 hakkında. İşte bu yüzden Z3 çıktı. Bu yüzden çıkmadıysa Z2'den farkı ne peki? Hiçbir farkı yok ama Z2 sorunlu olduğu için Z3'ü çıkarma gereğini duydular. Kullanıcı yorumları Z2'nin sorunlu olduğunu gösteriyor.

Güncellemelerle düzeldiyse ne mutlu Z2 kullanıcılarına.

Yönetici tarafından düzenlendi:
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Farklı site linkleri vermeyiniz

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
O konuda saçma yazmış olabilirim, doğrudur ama hangisi hak ediyor fiyatını? G3 desen 2K ekranın verdiği dezavantaj, "Z2" desen internette olumsuz kullanıcı yorumları kaynıyor (umarım düzeltilmiştir), "M8" veya "S5" desen 2 GB RAM. İnternette sorunlu olduğuna dair birsürü kullanıcı yorumları olduğu için Z2'ye biraz düşmanlığım olmuş olabilir, doğrudur. "Telefonu kullanmayı bilmiyorlar" diyeceğim de hepsi mi kullanmayı bilmiyor? Kullanıcı yorumları çok olumsuz Z2 hakkında. İşte bu yüzden Z3 çıktı. Bu yüzden çıkmadıysa Z2'den farkı ne peki? Hiçbir farkı yok ama Z2 sorunlu olduğu için Z3'ü çıkarma gereğini duydular. Kullanıcı yorumları Z2'nin sorunlu olduğunu gösteriyor.

Ben z2 de değil z1 kullanıyorum. Dediğim gibi kusursuz birşey yoktur. Ve insanları memnun etmek zordur. Ben z1 aldım ve şikayetim yok. Daha iyi olabilirdi tabi.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
almadıysan note 4 yada note edge bak bi istersen

0MG90

0MG90

Üye
Z3'ün çıkma sebebi Z2 değil. Zaten her 6 ayda bir model çıkaracakları belli adamların onlarda hafif düzenleme yapıp Z3'ü çıkardılar. Olay bu, başka şeylere bağlamayın.

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7
enes-1907

enes-1907

Üye

kardeşim senin söylediğine göre iphone 5 s sorunlu olduğu için iphone 6 yı çıkardılar çünkü aralarında hiç fark yok denecek kadar az :)kamera hala 8 :)

0MG90

0MG90

Üye
kardeşim senin söylediğine göre iphone 5 s sorunlu olduğu için iphone 6 yı çıkardılar çünkü aralarında hiç fark yok denecek kadar az :)kamera hala 8 :)
Kamera hala 8 ama Z2 ile kapışır bence, çok kaliteli çekiyor

enes-1907

enes-1907

Üye
Kamera hala 8 ama Z2 ile kapışır bence, çok kaliteli çekiyor
apple kamerayı sony'den tedarik ediyor.Sony'nin kamerası sony'e karşı yani :)
Bu arada gündüz çekimlerinde kapışır belki ama gece çekimlerinde sanmıyorum.Çünkü gündüz çekimlerinde 2mp olan kameralar bile güzel çekebiliyor.

Son düzenleme:

Üst Alt