Telefon Tavsiyesi S5 mi note 3 mü lg g3 ve z2 acil cevap lazım

Sponsorlu Bağlantılar

thenorth

thenorth

Üye
bence g3 al donanim ve kalite olarak hepsinden üstün.

ismailozcn

ismailozcn

Üye
G3

Türe

Türe

Üye
G3.

man20

man20

Üye
su geçirmeme ve batarya bnm için önmli olduğu için z2. Kamera konusunda ise g3 sanki çok az bi farkla z2 den daha iyi gibi duruyo bunun nedeni heralde lazer focustan dolayı çünkü z2'nin MP'i daha yüksek g3'ten. Yani kameraya göre seçim yapmana gerek yok ikiside çok iyi. Bataryada da z2 biraz önde. G3'te su geçirmeme olayı olsaydı benimde tercihim g3 olurdu.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
su geçirmeme ve batarya bnm için önmli olduğu için z2. Kamera konusunda ise g3 sanki çok az bi farkla z2 den daha iyi gibi duruyo bunun nedeni heralde lazer focustan dolayı çünkü z2'nin MP'i daha yüksek g3'ten. Yani kameraya göre seçim yapmana gerek yok ikiside çok iyi. Bataryada da z2 biraz önde. G3'te su geçirmeme olayı olsaydı benimde tercihim g3 olurdu.
Katiliyorum g3 te su gecirmeme olmasi gerekti

KayraBey

KayraBey

Üye
G3

TheRkuT

TheRkuT

Üye
G3 güncelleme ile o sorunu aştı diye okumuştum. Su geçirmeyen cihazların suya karşı bir garantisi yok bildiğim kadarı ile. Yani su geçirirse cihaz garanti dışı kalıyor çünkü basınç altında illaki su geçirir. Oneplus One su geçirebilir diyor ama bir kullanıcı birikmiş yağmur suyuna daldırıp daldırıp çıkartıyor su geçirmiyor.

berkoto38

berkoto38

Üye
şarj kamera demişin z2 büyük farkla önde özellikle şarjda

Tavsanlili

Üye
S5 i geç note3 te daha yeni aldı kitkat güncellemesini daha almayabilir. Z2 yi bilemem. G2 kullanıcısı olarak g3ü inceledim biraz: ekran, tuşları, hoparlörü ve yeni cihaz olduğundan çok güncelleme görür ama pil olarak g2 den daha az gittiği söyleniyor.

Invoke

Invoke

Üye
Arkadaşa maxihort kulubünde üst düzey bir rütbe verelim hemen.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve muhammettvurucu
enes-1907

enes-1907

Üye
G3 kamera konusunda Z2'den daha iyi ve Z2 çok ısınan bir cihaz. Önerim G3.

sen bu skorlara gerçekten inanıyorsan gerçekten söze gerek yok :)z2 nin ısınma problemi çözüleli çok oluyor.Telefonu ilk alanlardan biriyim.Telefonu aldıktan sonra 2 kere güncelleme geldi.Şu anda 4k videoyu 6 dakika boyunca çektim.Telefonda ısınma problemi yok şu anda.Ayrıca yukaridaki skorlar gerçekten çok saçma bakın size z2 nin gece çekimlerinden atayım foto bakın bir yukarıda grafikteki gibi 5. sırada olacak bi fotomu ?
Fotolar flaşsız çeklimiştir.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kanıtta koymuşum ama yok abi, olmuyor cidden ya. :d: Fanboyluk başa bela. :ah

Seglopsi

Seglopsi

Üye

Bu puanları neye göre vermişler. 10 üzerinden olduğu belli de 10 olan kriter ne merak ettim. Şu 10 ise şu 9.5, gerçi görüntüden bahsediyoruz, nasıl puan vermişler anlamış değilim.

Bu puanları neye göre vermişler. 10 üzerinden olduğu belli de 10 olan kriter ne merak ettim. Şu 10 ise şu 9.5, gerçi görüntüden bahsediyoruz, nasıl puan vermişler anlamış değilim.

enes-1907

enes-1907

Üye
Kanıtta koymuşum ama yok abi, olmuyor cidden ya. :d: Fanboyluk başa bela. :ah
senin kanıt dediğin ne kim yapmış o testleri kim onaylamış senin gibi işi biliyorum diyip antutu benchmark ın skorlarına inananlar var.
Apple demekki kamerayı bosuna sony den alıyor.Arkadaş ne fanboylugu z2 hiçbir alanda mı 1. olmaz ne panoroma da ne gece çekiminde ne gündüz çekiminde :) sen yukarıda paylastıgım fotoya bakda gece çekimi gör......

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
sLeepLe

sLeepLe

Üye
bence z2 al kamera olarak istiyorsan :oke: g3 32 gb da güzel 3 gb ram var fakat 2k ekran olduğu için ilerleyen zamanlarda performansı nasıl olur bilemem

Üst Alt