S40 serisi uygulama erişimi problemi çözümü. Garantili. Resimli Anlatım Burda!!

Sponsorlu Bağlantılar

EnTe_R_eSaN

EnTe_R_eSaN

Üye
Yokmu Yaaa ?

Nokia-6300

Üye
ya yüklücem de yükledikten sonra beğenmessem değisiklikleri nasıl geri alırım?? :hmmm

djzeki9

djzeki9

Üye
usb kablo tak otmatik günceller

x_files_x

Üye
3600 Slide icin ppu alabilirmiyim abicim

Tako3

Üye
Slm millet benim 5130xm için >İNDİRME< istemcisine ihtiyacım var

slipknot!!!!

slipknot!!!!

Üye
paylaşım süper saol kardş:oke:

cimbomgkhn

Üye
arkadaşım paylaşım için çok saol....
ama dediklerini yaptıktan sonra bluetooth,baskonuş... vb programlar kayboluyor.ayrıca internetede giremiyorum.bluetooth felen hallettim yanlarına işaret koydum. sadece internete giremiyorum ne yapacağımızı söylersen çok sevinirimmmm...

kpln04

kpln04

Üye
arkadaşlar bu ppu yu yükledikten sonra bluetoohtu kısayol yapamıyorum birde müzik çalar ana menude bazen hata veriyor yani tıkladığımda tel kapnıp açılıyor

dilbirin

dilbirin

Üye
:hmmm:oke:

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler eline sağlık güzel olmuş

yasin1587

yasin1587

Üye
teşekkürler

Dj E1000

Üye

NeWar?

Üye
selamun aleykum
kardeş tam olarak ne işe yarar bu uygulama erişimini çözmek. Mesela ben bi java dosyası acınca uygulama hatası alıyorum. Onu düzeltir mi ?

by kopil

Üye
arkadaşım bende de 5130c-2 xm var ama phonex i kullanamıyrum vista da açmıyor. benm sorunum şu: müzik çalar ve radyo oynatıcıları açınca yeterli hafıza yok uyarısı veriyor. v05.80 versiyonu var ben de ve nokia software updater güncellemesi yaptığımda direkt 05.80 sürümü yüklüyor. fabrika ayarlarına döndüğüm halde yine çözülmedi sorun. formatta atamıyorum. nasıl atılır bu modele bilmiyorum. bi tane versiyon indirdim 6.65 ama sadece bilgisayara yükleyebildim. phonex kullanamadığım için bşy yapamadım. yardım lütfen

tel hafızasını bi sil gncelleşir belki ben öle yapıorum nese 5130 ppu dosyasını albilrmiyim ??

kingsfurkan

Üye
tşkrler

african

Üye
cok sagol güzel paylaşım

Silinen Üye 1532362

Silinen Üye 1532362

Kapalı Hesap
selam 6303 için ppu lütfen.teşekkürler şimdiden...

sedat_17

sedat_17

Üye
Tesekkürler

Üst Alt