S40 serisi uygulama erişimi problemi çözümü. Garantili. Resimli Anlatım Burda!!

Sponsorlu Bağlantılar

K10d0m

Üye
arkadasım bana da 5310 upp ayarlarını gonderebılırmısın uygulama erısımı sorunu ve foto cekerken o donen seyın suresını azaltma vs. daha baska yenı ozellıklerı bulduysan

K10d0m

Üye
arkadasım bana da 5310 upp ayarlarını gonderebılırmısın uygulama erısımı sorunu ve foto cekerken o donen seyın suresını azaltma vs. daha baska yenı ozellıklerı bulduysan
cevap yazmamıssın gerci mecbur deilsin ama

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
cevap yazmamıssın gerci mecbur deilsin ama

Kusura bakma:(

İndir içinde var. Bende her telefonunki yok. Herkes ihtiyacı olanı adresinden indirebilir.

UCUBE32

Üye
Gerekli Programlar:
Phoenix: 140 MB
6300 PPU dosyası: MaxiCep.Com - Bilgilendirme (Telefon modelinizi söyleyin ben PPU dosyalarını eklerim.)

Üstteki programları kurduktan sonra Phoenix i açın. Telefonunuzu Nokia modunda bağlayın. Resimdekileri sırayla yapın.

File ı açın Scan product a tıklayın. Program telefonunuzu görecek. Sonra Üstten Product kısmına gelin. Product Profile yi seçin. Resmi inceleyin.

RM-217 6300 içindir. 3110c için RM-237 klasörünü 3500c için RM-272 klasöürün seçmeniz gerekir.

Alttaki resimdeki işlemleri de yapın..

Java TCK On(R&W Only) yi seçin.
Phoenix i kapatın. Hiçbi program okuma ve yazma izini istemiyor. Rahatça kullanabilirsiniz:oke:

Uyarı: Programlar ŞEBEKE erişimi için de izin istemiyor. Yani internete otomatik giriyor. O programları çalıştırmamanızı tavsiye ederim.. Anlattıklarım 6300 için. Telefon modelinizi yazın ben de size PPU dosyalarını göndereyim. Aynı işlemleri yapın geçerli olur..

Kolay gelsin:oke: (Teşekkür et butonunu kullanmayı unutmayın.)

(Alttaki eklentileri Rar dan çıkartın. Sonra çift tıklatıp kurun..)

Slm. Bana nokia6233 pdu dosyasını atabilirmisin. Hani şu uygula erişimini iznini iptal etme varya.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Allah ne muradın varsa versin kardeş şu mübarek günde. rahatladımyaa. neydi o her dosya için izin veriyormusunuz soruları. telefonun işlevlerini kullanan tüm arkadaşlar bu ayarı yapmalı. gerçekten çok rahat oldu.
yalnız yine şebeke erişimi için izin istiyor. gerçi o çok büyük bir sorun değil.

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Allah ne muradın varsa versin kardeş şu mübarek günde. rahatladımyaa. neydi o her dosya için izin veriyormusunuz soruları. telefonun işlevlerini kullanan tüm arkadaşlar bu ayarı yapmalı. gerçekten çok rahat oldu.
yalnız yine şebeke erişimi için izin istiyor. gerçi o çok büyük bir sorun değil.

Allah senden de razı olsun.. Bende şebeke erişimi için izin istemiyor direk bağlanıyordu. Ama izin istemesi daha iyi olur. Programın habersiz internete girmesi, kontör götürebilir..

konyalisdu

konyalisdu

Üye
müzik çaları ana menüye getirdim ama tel açmıyo açılıp kapanıyo tsubasa

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
konyalisdu

konyalisdu

Üye
ben de getirdim çalışıyor sen bi de listeden MusicPlayer support un karşısına tik koy istersen..

tamamdır oldu kardeşim.
Başka Bir özellik .buldun mu?
Birde benim bluetooth menüsünü kısayollarıma ekleyemiyorum. seçenek belirle dediğimde BT menüsü diye birşey çıkmıyor

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
aga 5130 a olur bu?

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
6303c ppu varmı kardeş :)

konyalisdu

konyalisdu

Üye
phoneix de testde sleep test var ben baktım 1000 ms yazıyor onu 1 yazdım ama bir değişiklik olmadı

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
phoneix de testde sleep test var ben baktım 1000 ms yazıyor onu 1 yazdım ama bir değişiklik olmadı

phoenix i tam olarak bilmiyorum. sadece bu kısım ve firmware yi biliyorum:( o yüzden bişey söyleyemem..

konyalisdu

konyalisdu

Üye
firmware nasıl oluyor

naxcioneli

Üye
merhaba. abi bana nokia 6151in ppu dosyasini gondere bilirmisin.. cok acil. rm-200........ adresim "[email protected]". abi cabuk olursan sevinirim. simdiden tesekkurler......

beyaz74

Üye
ben beceremedim yinede tesekkurler

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
firmware nasıl oluyor
o ayrı bi konu burayı incele:http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html
merhaba. abi bana nokia 6151in ppu dosyasini gondere bilirmisin.. cok acil. rm-200........ adresim "[email protected]". abi cabuk olursan sevinirim. simdiden tesekkurler......

6303c ppu varmı kardeş :)

bunu indir..

adream09

Üye
biz deniyorum hemen çalışacak bence :)

Üst Alt