S40 Hakkında Bilgiler Yardım İstemeden Önce Okuyun

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
S40 larda jad da acılır onuda ekle kardesım. Mesela facebook ta gırıs yaparken mobıl bır facebook ındırın falan dıyor ya oradan ındırılen facebook programı jad dır ve telefonda sertıfıkalı programların benım bıldıgım hepsı jad

jordan230

Üye
Arkadaşlar aranıza katılmış bulunuyorum.Üst seviye hemen tüm cepleri kullandım rom atmaktan , prğram kurmaktan yoruldum ve nokia 515 aldım.
Tek bir sıkıntım var gelen mailerimi tam görüntülemiyorum , mesela bir sitenin reklamı geliyor sacma sapan kodlar cıkıyor.
Mailerimi tam nasıl okurun ve görüntülerim.

Çınar Gölgesi

Üye
C2-01 in son versiyonu nedir?

nrhn1992

Üye
ya bu nokia 2730 ne peki orda göremedim de

BRKTNL

BRKTNL

Üye
2730 classic s40v5 veya v6 olması lazım

BRKTNL

BRKTNL

Üye
konuyu açan kimse yazmamış

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia X2 -00 MIDP 2.1 sahip ve s40v6 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam . Diğer 2.1 MIDP sürümlü cihazlar nedir ?

Misafir - 534532

s40 a sis yüklenmediğini biliyorum fakat Symbian OS 8.1, Series 60 UI 2.8 'ye veya belle'ye s40'a kurduğum jar ve jad dosyalarını kurabilir miyim?

Cadillac34

Üye
s40 a sis yüklenmediğini biliyorum fakat Symbian OS 8.1, Series 60 UI 2.8 'ye veya belle'ye s40'a kurduğum jar ve jad dosyalarını kurabilir miyim?
S40 işletim sistemine sahip telefonlara sadece .jar formatlı uygulamaları ve oyunları yükleyebilirisiniz, .sis formatlı uygulamaları ve oyunları yükleyemezsiniz. Ama S60, S60v2, S60v3, S60v5, S^1 ve S^3 işletim sistemine sahip telefonlara hem .sis hemde .jar formatlı uygulamalar ve oyunlar yüklenebilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK