S4 mü İphone 5 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PriZm

PriZm

Üye

3-5 tane Android Similatör bilen adamın desteğinden nolur ? Ben bile 2-3 ay uğraşsam portlarım Java hakkında kod bilgim var Android Smilatörü öğrensem ben bile yaparım Veya sende bilsen yaparsın ... Forumda bir gurup kurulup bile yapılır. Asıl mesele Orjinal destek önemli yani Samsungun vereceği destek.

Cm kurucusu Samsung da önemli bir bölümde çalışıyor hatırlatayım :D

Ayrıca bu konuda sana katılmıyorum.Samsungun vereceği destekten çok developerların vereceği destek daha çok cazip geliyor bana.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Lumia 920 al. :D

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

MrExpert

MrExpert

Üye

Cm kurucusu Samsung da önemli bir bölümde çalışıyor hatırlatayım :D

Ayrıca bu konuda sana katılmıyorum.Samsungun vereceği destekten çok developerların vereceği destek daha çok cazip geliyor bana.

Cm Yi biliyorum Ama bir çok geliştirici sıfatında portlayanlar var ... Benim sözüm daha çok onlara herkez rom yükleyemiyor Belkide android kullananların %35-40 anca root yapıp Rom vb. şeylerle uğraşıyor tabi senin gibi meraklı android kullanıcılarıda Bu romları Kullanıyor :D Ama Bende Android kullanıcısı olsam Tabike Butür romları kullanırdım Ama yinede Orjinal desteğin yerini tutacağını düşünmüyorum.

PriZm

PriZm

Üye

Cm Yi biliyorum Ama bir çok geliştirici sıfatında portlayanlar var ... Benim sözüm daha çok onlara herkez rom yükleyemiyor Belkide android kullananların %35-40 anca root yapıp Rom vb. şeylerle uğraşıyor tabi senin gibi meraklı android kullanıcılarıda Bu romları Kullanıyor :D Ama Bende Android kullanıcısı olsam Tabike Butür romları kullanırdım Ama yinede Orjinal desteğin yerini tutacağını düşünmüyorum.

Ben romlarını kullanmıyorum zaten çünkü kendi romlarımı yapıyorum :ehe

Bi ara kernel editlemeye de geçeceğim ama biraz karışık bir iş.Üstelik derslerimde var :zzz:

MrExpert

MrExpert

Üye

Ben romlarını kullanmıyorum zaten çünkü kendi romlarımı yapıyorum :ehe

Bi ara kernel editlemeye de geçeceğim ama biraz karışık bir iş.Üstelik derslerimde var :zzz:

Boşver Uğraşma derslerine yoğunlaş ... :)

kadir9809

kadir9809

Üye
Kardeşim Bendede C7 var inşallah mayıs haziran gibi değiştiricem S4 almayı Düşünüyorum. İos Bana pek iyi Gelmiyor. Yani öyle alınacak özellikleri falan yok S4 Gibi.

sincarezindan

sincarezindan

Üye
    Konu Sahibi
Ohooo biri s4 tabiki diyor biri ordan iphone la kıyaslanamaz diyor bu ne iştir arkadaş çok daha kararsızım şuan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...