İstek S4 mini mi G2 mini mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Ama G2 Mini'de 4 çekirdekli, S4 Mini'de çift çekirdekli işlemci var. RAM dersen aralarında fazla fark olmaz çünkü S4 Mini'de touchwiz var. S4 Mini daha yoğun bir ekrana sahip fakat G2 Mini'nin ekranı daha büyük. Adam ya küçük ekran istemiyorsa? Aralarında belki ufak tefek farklar olabilir ama asla S4 Mini G2 Mini'den "çok daha iyi" diyemezsin. Hem ayrıca G2 Mini'nin de üstün olduğu noktalar var. Asıl sen araştırma yap.
İyi olduğu yönleri yazar mısın?

0MG90

0MG90

Üye
Abimin S4 minisine Sonic Dash yükledim az önce öküz gibi kastı oyun oynayamadan sildim
iPad2'imde bile daha rahat oynuyorum o oyunu

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
g2 mini saçma bir cihaz bunların ikisini de ele 4.7'lik minimi olurmuş hem. O parayı verdikten sonra g2 al. Almayacaksan s4 mini

Nev3r back d0wn

Nev3r back d0wn

Üye
    Konu Sahibi
Yorum yazdığınız için teşekkür ederim öncelikle s4 mini sanki daha ağır basıyor dediklerinize göre , ben bişi daha merak ediyorum yani toucwiz ile optimus ara yüzü arasında s4 minide 1, 5 gb ram var 500-600 boş kalıyor , g2 minide 1 gb ram var ondada 200-300 kalıyordur tahminimce , 1 gb sıkıntı yaratır mı g2 de yoksa s4 mini almak çok daha mantıklı ileriyi düşünürsek.

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Yorum yazdığınız için teşekkür ederim öncelikle s4 mini sanki daha ağır basıyor dediklerinize göre , ben bişi daha merak ediyorum yani toucwiz ile optimus ara yüzü arasında s4 minide 1, 5 gb ram var 500-600 boş kalıyor , g2 minide 1 gb ram var ondada 200-300 kalıyordur tahminimce , 1 gb sıkıntı yaratır mı g2 de yoksa s4 mini almak çok daha mantıklı ileriyi düşünürsek.
Sen boşver bunlari butceni soyle eger 1000-1100 arası butcen varsa g2 al kafan rahat etsin eğer butce sıkıntılysa s4 mini al

bilal72

bilal72

Üye
Ben g2 yi kötüleyemem çünkü hiç kullanmadım ama s4 mini kullanıyorum ve memnunum ve tavsiye de ederim.

Nev3r back d0wn

Nev3r back d0wn

Üye
    Konu Sahibi

MaxipmaN

Üye
ileriyi güncelleme için değil de oyun için düşünürsen iyi olabilir s4 mini 4.4.2den sonrasını almaz %95

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
İlla Samsung olacaksa Galaxy Grand 2'ye ne dersin? S4 Mini'den daha üstün ve şu sıralar fiyatı teknomarketlerde 999 TL.

Polymath

Polymath

Üye
s4 mininin batarya 1900mah. Lg 2440 mah btarya Sanrm sarj knusunda g2 daha iyidir fakat dger her sey icn s4 mini.. Abimde var s4mıni. Gayet seri hzli bir cihaz. O telde kasan oyun varsa uyum sorunu vardır. Real racing veya asphalt fln kastgnı görmedm.

fk555897

fk555897

Üye
Abimin S4 minisine Sonic Dash yükledim az önce öküz gibi kastı oyun oynayamadan sildim
iPad2'imde bile daha rahat oynuyorum o oyunu
iOS'da oyunların stabilizasyonu mükemmel. S4 Mini'nin kasması stabilizasyon yüzünden.

Nev3r back d0wn

Nev3r back d0wn

Üye
    Konu Sahibi
İlla Samsung olacaksa Galaxy Grand 2'ye ne dersin? S4 Mini'den daha üstün ve şu sıralar fiyatı teknomarketlerde 999 TL.

Evet onuda düşünüyorum aslında hem ekranıda hd s4 miniden ne açıdan üstün yani güncelleme mi ekranı tft yazıyor internette çok fark eder mi amoled ile ?
O zaman s4 mini al nexus 4 de dusunebilirsin ama daha fazla guncelleme alirmi biinmez
aslında güncellemeye pek takılmıyorum cm atarım en olmadı :)

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Evet onuda düşünüyorum aslında hem ekranıda hd s4 miniden ne açıdan üstün yani güncelleme mi ekranı tft yazıyor internette çok fark eder mi amoled ile ?

Daha yüksek çözünürlük
Daha büyük ekran
Daha iyi çipset
Daha iyi batarya vs.

TFT ile AMOLED arasında tabi ki fark var ama Grand 2'yi kullanırken amoledi aramıyorsun kullanıcı kulübüne göre.

Üst Alt