Karşılaştırma s3 yada lumia 925 hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Yakında Lumia 930 çıkacak. 925'den daha güzel özelliklere sahip. Kesinlikle beklemeni tavsiye ederim.

ANIL

ANIL

Admin
  • Beğen
Tepkiler: Serhan ve MaxipmaN
enterneoll

enterneoll

Üye
Windows Phone 'da ram sıkıntısını 2020de falan yaşarsın 1520 ile :D

Klozet Kapağı ile gönderildi.
hmm kullandığın telefon 520 ram sıkıntısı yaşamadın. Anlıyorum baya samimi cevap. bence wp'de olsa 2 gb ram'den aşağasını alma

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Artık 930 zamanı,yeni her zaman yenidir:ehe

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
hmm kullandığın telefon 520 ram sıkıntısı yaşamadın. Anlıyorum baya samimi cevap. bence wp'de olsa 2 gb ram'den aşağasını alma

Ben lumia 520 de mc4 bitirdim mc 5 e başlıyacağım sen ne diyorsun. :D

enterneoll

enterneoll

Üye
Ben lumia 520 de mc4 bitirdim mc 5 e başlıyacağım sen ne diyorsun. :D

Ilginc birsey yok Burada çünkü grafik ayarları otomatik olarak baya düşüyor. Youtube'dan galaxy s ve xperia neoya falan bak 512 mb ram ile oynuyorlar

Rainesto

Rainesto

Üye
Uygulama yönünde sıkıntı çekebilirsin geri kalan herşeyde 925 üstün

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Diyecek bişey yok zaten.

Kardeşim s3 minide kasan oyunun s çalışması için Allah bilir adam neler yaptı yok ayar duşurdu yok chainfire açtı.Ben ayar düşürmeden kasmadan oynadım, ki bırak s3 mini yi androiddeki bir çok 1 gb ramli telefonda kasıyor bu oyun.bunun için bidaha bilmeden yorum atma rica ediyorum.

enterneoll

enterneoll

Üye
Kardeşim s3 minide kasan oyunun s çalışması için Allah bilir adam neler yaptı yok ayar duşurdu yok chainfire açtı.Ben ayar düşürmeden kasmadan oynadım, ki bırak s3 mini yi androiddeki bir çok 1 gb ramli telefonda kasıyor bu oyun.bunun için bidaha bilmeden yorum atma rica ediyorum.

kaç tane Android telefon deneyimledin acaba şu ana kadar elimden sayısız telefon ve model geçti hepsini severek kullandım kullanıyorum şu an bunuda s3den yazıyorum arada iphone 4 note 3 iphone 5 ve ipad air kullanıyorum ve kuzenimde s3 mini kullanıyor hayır kanıt istiyorsan gir youtube a bir bak görelim kim haklı

Fenomenon

Fenomenon

Üye
925 güzel tercih. metal kasa. donanımı falan da gayet yerinde.
1520 ve 930 diyenler bonzai falan mı içiyor?? arada fiyat olarak 2 kat fark var. adam 925 alıyım mı diyor herkes 1520 diyor. şaka falan mısınız?

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Aybin.Kilic
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Bence s3'den şaşma. 4.2 sürüm daha güzelmiş sanırsam. 4.2 sürümüyle devam et veya custom rom at cihaza. Android'den kurtarın beni diyosun ancak tabirle wp'ye geçince mumla arayabilirsin android'i.

• Beğen
Tepkiler: ArMaGeDdOn_87 ve enterneoll
4MaGuS

4MaGuS

Üye
kısaca paran varsa uzun süreli böyle 5 yıldan fazla falan gitsin dersen bence 930 un önüne geçebilecek telefon yok bir pil sorun çıkartabilir onuda kullanıcılara sormak lazım zaten wp8.1 de baya bir şey geldi ve senin alacağın cihazda wp8.1 ile geliyor yine sistem olarak eksikleri olsada yavaşlama takılma falan yaşamazsın kolay kolay arada tabi ki olur olmaz demiyorum yok ben lumia istemiyorum dersen bence lg ye yönel g2 al derim oda güzel bir cihaz herşeyi tam güncelleme sorunu ne oldu onu bilmiyorum ama kitkat almıştır sanarım, samsung falan uğraşma hiç

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
kaç tane Android telefon deneyimledin acaba şu ana kadar elimden sayısız telefon ve model geçti hepsini severek kullandım kullanıyorum şu an bunuda s3den yazıyorum arada iphone 4 note 3 iphone 5 ve ipad air kullanıyorum ve kuzenimde s3 mini kullanıyor hayır kanıt istiyorsan gir youtube a bir bak görelim kim haklı

evet bide youtebdan teknoloji dahisi kesilenler var -.-

Serhan

Serhan

Üye
925 ile s3 ümü karşılaştırıyorsunuz dedim ama , arkadaş uygulama konusunda çok sıkıntı yaşayab,ilir. Biri çıkıp diyoki ;
-Yav vindos fon ne ya apeka yok bunda bi gidin yaaeaaa
Diyorlar Bizde susuyoruz , ben susuyorum.
S3 alınmayacak, desteği çekilmiş bir telefon ama , o telefonu custom rom ile muhteşem bir telefona dönüştürebnilirsin. Mesela babamın eski telefonu s3mini ye çok yavaş bu diyodu artık bi işe yaramaz diyodu s5 romu yükledim fusionkat romu s3mini gibi bir telefon muhteşem oldu.
Androidin tek sevdiğim en güzel yanı bu işte. Apk felan bende az emek vermedim ama(bkzandroidoyunüstkonu)
Ama apk olmadanda olur , en azından windows phone de de unlock ile yükleyebiliyorsun aynı ios taki jailbreak gibi.
He bide ona değineyim ios işletim sistemi daha kötü. Tamamen kapalı o işletim sistewmi.Tarayıcıdan müzik bile indiremiyosun.Stabil konusunda touchwiz arayüzü çekilmez.
Bence ya windowsphone "8.1" yada ios bir işletim sistemi ile çalışan telefon al. Yada yukarıda değindiğim gibi custom rom felan.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Selam arkadaşlar. S3 ilk çıktığı zamanlarda almıştım bir tane. Epey oldu sıkıldım telefon hantal gelmeye ve Rami yetmemeye başladı. Bunu satıp üzerine biraz da koyup bir tane lumia 925 almayı düşünüyorum. Artı ve eksilerim ne olur. iki telefonu karşılaştırın yada 925 değil şunu al diyeceğiniz bi model var mı? Kurtarın beni androidden bende lumia kullanmak istiyorum artık. :-)
androidin ne sıkıntısı var ki ?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
androidin ne sıkıntısı var ki ?
Donma, kasma , stabilize olmama ,Uygulama ve oyun yükledikçe ağırlaşması gibi bir kaç sebep var. !!!
Birde stabilize için yüksek donanımlı modelleri habire çıkartıyorlar. O telefonlarda ki sıradan kullanıcıların kullanmadığı özellikler için para saçmaları da ayrı tez konusu olur ya...

• Beğen
Tepkiler: 46ceran46