S3 USB SORUNU ILLALLAH ETTIM!

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum dostum o senin telefonunun durumuna bağlı biraz.450-600 arası bir fiyat söyler diye tahmin ediyorum.
Telefoncuya vermeyim mi diyorsunuz telefonu ? Usb soketinde sorun olmadığından dolayı vermeyim de mi telefoncuya ?Arkadaşlar yardım :(

Joker

Joker

Emekli Yönetici
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yakında şarj olmama sorunu da patlak verecektir. Iyi bir fiyata elden çıkarmaya bak

beytullah6767

beytullah6767

Üye
4.3 ü odinle at

-Emre

-Emre

Üye
Usb'yi ne için kullanmak istiyorsun? Dosya aktarımı içinse airdroid kur işini görür. Öyle değilse ve usbye çözüm olacaksa wifi adb kullanabilirsin. belki bir çözüm bulunur adb ile bunları bi araştır

-Emre

-Emre

Üye
ayrıca orjinal kablo kullanmıyorsan o da sorun yaratabiliyor (Tüm yorumları okumadım)

The Shadow

The Shadow

Üye
Şimdi aklıma geldi bak benimde bence framaroot vb. telefon üzerinden root yapabilen programlarla root işini hallet sonra 4.3 firmware ini indir mobile odin le kur. CSC yine AFR olur ama root olduğu için csc changer programlarıyla çevirebilirsin :)

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi aklıma geldi bak benimde bence framaroot vb. telefon üzerinden root yapabilen programlarla root işini hallet sonra 4.3 firmware ini indir mobile odin le kur. CSC yine AFR olur ama root olduğu için csc changer programlarıyla çevirebilirsin :)
Ustam framaroot calismiyor ya ?

beytullah6767

beytullah6767

Üye
cwm bi proglamla yükleniyodu adını unuttum cwm yükle cm at

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
kardeş bence samsung desteği ara yada mail at bu telefonu tuvalette mi yapmışlar? :D