s3 gt9300 güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
s3 gt9300 güncelleme
Android 4.3stock suan güncelleme var yapayım mi sizce iyimi olur kötü mü

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Stock rom ile custom rom u karıştırıyorum.
Custom rom muydu samsung un verdiği?

Samsung un verdiği güncellemeyi yükleme dostum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
z.turk30

z.turk30

Üye
Gofrettin hiç elleme bence de

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Saol yalnız bu s3 e orjinal batarya lazım nereden bulabilirim yada powerbank mi alsam?
İnternetten alabilirsin . Orjinal batarya 100 lira civarında . 30 liraya fason batarya da tercih edebilirsin .

z.turk30

z.turk30

Üye
Orjinal batarya note 3 için bile bulunamıyor :hmmm
Bundan sonra gidebildiğin kadar

MaxipmaN

Üye
4.3 ile ram kullanımı arttığından olan olmuştur ama kurman daha kötü de yapabilir. deji bataryaya da bakabilirsin.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Bilgisayar olmadan s3 root recovery custom rom yüklenir mi?
Supersu sanırım satılmış ve kime satıldığı bilinmiyormuş. Hem bu hem de yeni androidlerde sorun çıkardığından magisk isimli uygulama kullanılıyor. 4.3 uyumu varsa işine yarar diye düşünüyorum. apk olarak kuruluyor mu araştırman lazım. nexus 7'ye flashladım.
İlk twrp güncelledim ordan aosp rom attım, ordan magisk attım ordan da gapps kurdum hepsini flashladım.
Sanırım s3 te twrp yoktur sıfırdan kurmak gerekir, ondan sonra twrpye girip magisk flashlanacak.
Ama stabil rom bulmak biraz zor bence o yüzden önce magisk apk olarak var mı ona bak sonra twrp yi düşünürsün.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
karansa

karansa

Üye
Bilgisayar olmadan s3 root recovery custom rom yüklenir mi?
KingRoot isimli root uygulaması ile root yapabilirsin.

Öncesinde Geliştirici Seçenekleri'ni açıp USB Hata ayıklama ve Sahte Konumlara izin ver seçeneğini aktif hale getirmelisin. Kurduğun KingRoot isimli apk'ya girip Root tuşuna bastıktan sonra cihaz kapanıp yeniden açılacaktır. Rootlanmış olacak. Sonra Play Store'dan Rashr adlı uygulamayı yükleyerek istediğin TWRP sürümünü yükleyebilirsin. Dikkat etmen gereken nokta Rashr otomatik olarak modeline uygun göstermiyor. S3 için yanında "m0" model kodu yazan Twrp senin için olan modeldir. Flash dedikten sonra TWRP ile telefon açılacaktır. Burdan da indirdiğin Custom Rom'u rahatlıkla yükleyebilirsin. Ama yedek almayı unutma...