S3 ANLAMSIZ DONMA SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

lanbis

Üye
    Konu Sahibi
S3 ANLAMSIZ DONMA SORUNU
Arkadaşlar Telefonumda CynogenModun S3 İçin Olan En Son Sürümü Yüklü Ve Twrp Recovery Yüklü Sıkıntım İse Telefonda 400 Mb Boş RAM Varken Bile Telefon Her Uygulamada Donuyor Orneğin Youtube'a Giricem Youtube Yanıt Vermiyor Diyor. Chrome'a Giriyoum Chrome Yanıt Vermiyor Diyor Ve Telefon Kitleniyor Ayriyeten Forumdaki Arkadaşlardan Bazıları Fstrim Ve Dummy file generator Yöntemlerini Önermişler Ama Onları Defalarca Yapmama Rağmen Telefon Hala Donuyor,Kitleniyor,Yeniden Başlıyor Ayrıca Bataryayı Yeni Aldım Ve Orjinal Ben Gerçekten Anlam Veremiyorum Bu Duruma Defalarca Wipe Yaptım Format Attım STOCK ROM KURDUM Sorun Düzelmedi Ayrıca 10 Gb'da Boş Yer Var Tarama Yaptırdım Telefonda Virüsde Yok Clean Master,Ram Booster Da İşe Yaramıyor Lütfen Yardım Edin.

zencibitc

zencibitc

Üye
kasma olayı sadece RAM e bağlı değildir ki belki işlemciden dolayıdır.

Egehan42

Egehan42

Üye
Hafıza kartı kullanıyormusun?

lanbis

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartı ihtimalinide denedim takılı olsada takılı olmasada donuyor

lanbis

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Edecek Yok mu ?

hayyam482

Üye
Aosp rom kullanın. Tavsiyem cm13.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

byAndroid

Üye
Attığın rom sorunludur. Öncelikle cihazı tüm hafızayı temieyecek şekilde sıfırla. Ve stock rom kur. Bu arada s3 için milyon tane rom var. Eminim çok performanslı çalışan vardır. S3 neo dan bahsetmiyorsun demi

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

lanbis

Üye
    Konu Sahibi
Saten cyanogenmodun en son surumunu kullaniyorum ve telefonum normal s3

byAndroid

byAndroid

Üye
Normalde böyle sorunlar olmaması gerek. Donanım sorunlu galiba cihazın

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Nedenini bilemeyiz. Diyebileceklerim gerekli dosyalarını karta bilgisayara aktar sonra odinle rom kur. Orjinal romda format atınca herşey siliniyor. Sonrasında tekrar root ve cm13. Cm13 kurarken gapps dosyasının doğru olmasına özen göster

lanbis

Üye
    Konu Sahibi
Ama Bu Donmalar Boeffla Kernel'i Flashladıktan Sonra Oldu

byAndroid

byAndroid

Üye
Daha önce deseydin ya bunu :D boeffla kernel işlemci üzerinde oynama falan yapıyor. İşlemcin belkide bugda kaldı yada zarar gördü. Stock kernel atıp denedin mi? Cpu control indirip işlemcilerin durumuna bak. Belkide 2 çekirdeği kapattın vs.

lanbis

Üye
    Konu Sahibi
Cpu-Z ile baktigimda 4 çekirdek calisiyor degerler 500 mhz ile 1.4 ghz arasinda

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Stock rom kurun tekrar Custom rom atarsınız

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Öncelikle stock roma geçip stok kernel flaşlamalısın kardeşim sorun düzelicektir,benim HTC one m8 e hatalı kernel attım az daha telefonu açamadım :)

GreaTH

GreaTH

Üye
Donmayan,Isinmayan bi S3 Göster eyvallah Derim :)

lanbis

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Teşekkür Ederim Sorun Çözüldü. Çözümü İse
İlk Önce Stock Recovery Flashladım Sonra Stock Rom Flashladım Sonra Stock Kernel Flashladım Ve Başka Bir Custom Rom Attım Ve Sonra Cm13 Attım Sorun Çözüldü Ne Hikmetse Boeffla Telefonun İşlemcilerini Buga Sokmuş:ehe:ehe:ehe

Üst Alt