S^4 Xeon 3.3 Türkçe N8

Sponsorlu Bağlantılar

pascha60

Üye
benim telde çıkmıyor telefonu hacklamekmi gerekiyor acaba ....

pascha60

Üye
sis dosyası olarak yokmu açmıyor desteklemiyor diyor haclediğim halde...

pascha60

Üye
bu temayı yüklemeye çalışıyorumda s^4 xEON 3.3

lyn7tyquz

Üye
lock saundu nasıl yukluyoruz?

mg020

Üye
slm arkadaşlar bu cfw de
tarayaci sorunu varmı

mehmet_gsgs

mehmet_gsgs

Üye
çok karışık bir cfw.

By Kavak

By Kavak

Üye
C6-01'e atılabilir mi bu cfw?

messevim

messevim

Üye
az öcne bu cfw yi yükledim yükleme başarısız dedi ve tel şu anda açılmıyor . acillll yardım lütfennnnn ?????/

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
ya hu usta şu temayı ayrı bi şekilde paylaşman mümkün mü ? cfwyi yükledim içinde bi sürü gereksiz uygulama var orjinale döndüm temada aklım kaldı:tşk:

serefemın

serefemın

Üye
bunu c6-01 e kurabilir miyim acaba, yardımcı olursan sevinirim kardeşim bu arada emeğine sağlık

emrah674

Üye
phoenix in produc klasorüne atıyorum indirdiğim dosyaları telefonu bağlıyorum pcye telefonu buluyo sürümü de buluyo yazılım güncelle diyorum güncellerken hata veriyo bu sürümü yüklemek istiyorum klavyesini çok sevdim ama hata veriyo phoenix :(( yardım edin lütfenbu cfw yüklerken hata veriyo ben sadece klavyesini istiyorum bunun için napmalıyım klavyeyi telefona nasıl yüklerim

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
phoenix in produc klasorüne atıyorum indirdiğim dosyaları telefonu bağlıyorum pcye telefonu buluyo sürümü de buluyo yazılım güncelle diyorum güncellerken hata veriyo bu sürümü yüklemek istiyorum klavyesini çok sevdim ama hata veriyo phoenix :(( yardım edin lütfenbu cfw yüklerken hata veriyo ben sadece klavyesini istiyorum bunun için napmalıyım klavyeyi telefona nasıl yüklerim
bizim telefonlarda klavye temayla degisiyo bu cfwnin temayi cikardim ama bi turlu toplayamadim hep hata verdi

emrah674

Üye
ben cfwyi yükleyemedim zaten hata veriyo klavyeyi çok beğendim onu yapsam yeter

Üst Alt