S^4 Xeon 3.3 Türkçe N8

Sponsorlu Bağlantılar

mkryvz

mkryvz

Üye
Emeğine sağlık, güzel bir çalışma gibi görünüyor. İndirip deneyeceğim.
:yuru

TheMadness

TheMadness

Üye
S3 için var mı :d: şaka bir yana, teşekkürler.

okin

okin

Üye
hocam bır sorum olacak....scroll bar cubugu menu de kı....nasıl sılınıyor.....???yanı ana menunun ıcındekı sagdakı cubuk....tesekkurler...

:rica:

- - - Eklendi - - -

:ehe
[/QUOTE]

yasirtaha

yasirtaha

Üye
c6 ya da yapın bi tane

memoooo

Üye
klavye modunu nasıl değiştirebiliriz arkadaşlar klayve bence hiç kullanışlı değil

inferno

Üye
SOFTWARE UPDATE MODE 3.3 -> 3.3.1
For those who have already flashed the 3.3 it is possible to flash mode software update in this way:
1.Download all three files of 3.3.1
2.Unzip and put them all in the folder RM-596 in Phoenix
3.Start the usual procedure for the flash
4.After popped up on "Dead Phone USB" and clicked in the options must delete the following files:
* RM-596_M002.50.emmc.fpsx (files in red)
* RM-596_111.040.0904_U01.01_79u​.uda.fpsx
5.Click OK
6.Click on "SOFTWARE UPDADE"
7.Connect the phone turned off and wait until the process ends.
8.Wait until the phone restarts, and you will have 3.3.1 installed.

Notice that the procedure for software update is available only for those who have already installed the 3.3, for those who had a previous version mode will just refurbish.

With this over and out, you again in September. (by morettopoli)

Türkçeye çeviremedim başım çatlıyor
kısacası 3.3 kuranların 3.3.1 versionuna nasıl güncelleme yapabileceklerini anlatmıslar....

MoLeCK

Üye
arkadaşlar şimdi bu adam core dosyasını ağzına kadar doldurmuş...avkon 2 mod çalışmıyor bu cwfde,coredeki mifleri değiştirsem bu sefer dosya boyutu aşıyor...ne yapmak lazım yani coreden taşıyabilieceğimiz bişiler var mı ya da hep merak ediyorum sadece mif dosyalarını misal udaya taşısam(coreden udaya) çalışır mı sıkıntı olur mu?süper bi çalışma yapmış adam ama udayı bomboş bırakıp coreyi ağzına kadar doldurması ilginçç...ilgili ve bilgililere teşekkürler ...

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
arkadaşlar şimdi bu adam core dosyasını ağzına kadar doldurmuş...avkon 2 mod çalışmıyor bu cwfde,coredeki mifleri değiştirsem bu sefer dosya boyutu aşıyor...ne yapmak lazım yani coreden taşıyabilieceğimiz bişiler var mı ya da hep merak ediyorum sadece mif dosyalarını misal udaya taşısam(coreden udaya) çalışır mı sıkıntı olur mu?süper bi çalışma yapmış adam ama udayı bomboş bırakıp coreyi ağzına kadar doldurması ilginçç...ilgili ve bilgililere teşekkürler ...

Avkon2 Core/Rofs2/Rofs3 koyabilirsin sorun olmaz.

tozmetal_1934

tozmetal_1934

Üye
effet yolu nedir yapamadım da c e yide denedim

MoLeCK

Üye
İlk hatalar ortaya çıkıyor...bazı uygulama veya oyunlarsan çıkınca kinetik kaydırma sapıtıyor....donmalar ve kasmalar gözlemleniyor...bilgilerinize

MoLeCK

Üye
Benden başka kullanan yol mu arkadaşlar bunu?yukarıda yazdğm olayı gözlemleyen oldu mu?

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Bazen cihaz donma yapmaya başladı suçu cihaza buldum, video açınca telefon donup kalıyordu suçu cihaza buldum, bazen sapıtıryordu suçu gene cihaza buldum. Bir kaç test ve sonuç; Anladım ki suç fw'de! Biraz geliştirilmesi, düzenlenmesi lazım. Bilginize ...

BreakerZote

BreakerZote

Üye
    Konu Sahibi
Bazen cihaz donma yapmaya başladı suçu cihaza buldum, video açınca telefon donup kalıyordu suçu cihaza buldum, bazen sapıtıryordu suçu gene cihaza buldum. Bir kaç test ve sonuç; Anladım ki suç fw'de! Biraz geliştirilmesi, düzenlenmesi lazım. Bilginize ...

Geliştirme Yarıda Kaldı Telefonum Çöktü Yaptırınca Kaldığım Yerden Devam Edecem

wwwyolcu

Üye
doğrusu bittiğinde yüklemek isterim donma sıkıntı olmazsa eğer şimdiden tşk

emrah05

Üye
bunu hangi phönix version ile flash yapmam lazim

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
paylaşım için teşekkürler..bu kilit sesini nasıl uygulayacaz hangi klasöre atmamız gerekiyo dosyaları yardımcı olabilecek arkadas varmı ?

b-yildiz

b-yildiz

Üye
gayet güzel olmuş
video codeclerde sorun yaşıyorum ama açmıyor videoları..

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Güzel bir paylaşım, teşekürler

Üst Alt