S^4 Xeon 3.3 Türkçe N8

Sponsorlu Bağlantılar

djkaptan

djkaptan

Üye
ARKADAŞLAR SİSTEM SAAT GİBİ ÇALIŞIYOR TAVSİYE EDERİM ETKİLEYİCİ HIZLI GELDİ BANA YÜKLEDİM DEMİN :yuru

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
:tşk: Hemen linkleri çekiyorum ...

djkaptan

djkaptan

Üye
Hocam font değiştiremiyorum nasil değiştireceğim yardimci olun diğer belle lerde değişiyordu

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
TweakS Türkçe değil, Mesaj okuyucu kendini kapatıyor. Bilmem, sorun nerede?

Yukarıdaki boş verelim de saat, metin widget İngilizce, onu nasıl Türkçe yapabiliyoz?

BreakerZote

BreakerZote

Üye
    Konu Sahibi
djkaptan

djkaptan

Üye
Hocam font değiştirme hakkinda bilginiz varmi büyük font kullaniyorum büyütmem sart

BreakerZote

BreakerZote

Üye
    Konu Sahibi
Hocam font değiştirme hakkinda bilginiz varmi büyük font kullaniyorum büyütmem sart

Programsal Mı Değiştirmeyi Çalıştın Yoksa Rofs-2 nin İçindeki Font Klasöründenmi Değiştirmeyi Denedin ?

djkaptan

djkaptan

Üye
C İÇİNDE PRİVATE 10003a16 siliyordum sildikten sonra c resource içine istediğim fontu atıyordum oluyordu ama bunda olmuyor ne şekil olabilcekse yapmaya hazırım yardımcı olun

miaculpa

miaculpa

Üye
diğer uygulamalarda türkçeleştirilse hepsinden daha iyi diyebilirim

- - - Eklendi - - -

bunda tactilefeedback varmı ? Ayrıca bi sorum daha olucak daha önce speed belle kullanıyordum bunu flashladığım halde nasıl speedbellenin dosyaları kalabiliyor?

miaculpa

miaculpa

Üye
her açılışta tebrikler maxicep yazısı çıkıcakmı ?

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
diğer uygulamalarda türkçeleştirilse hepsinden daha iyi diyebilirim

- - - Eklendi - - -

bunda tactilefeedback varmı ? Ayrıca bi sorum daha olucak daha önce speed belle kullanıyordum bunu flashladığım halde nasıl speedbellenin dosyaları kalabiliyor?
kardeş bende senin gibi ayn s0runu yaşadm daha s0nra e ye hard f0rmat at tm s0nra flash attm srun düzeldi

djkaptan

djkaptan

Üye
hocam bana bi yardımcı olmadınız

djkaptan

djkaptan

Üye
BreakerZote yardımınız için teşekkürler :bye2:

miaculpa

miaculpa

Üye
en sonunda flashladım başka cfw'ye geçtim ayrıca bi hatadanda bahsedim içindeki resimleri sildiğimizde resimin üstünde kırık ibaresi var ve bilgilerinde " olarak gözüküyor

Üst Alt