Ruyamda Jackie Chani Gordum :d

Sponsorlu Bağlantılar

brksnr

brksnr

Üye
    Konu Sahibi
Ruyamda Jackie Chani Gordum :d
Evet arkadaslar yanlis gormuyorsunuz ruyamda Jackie Chan i gordum ama isin ilginc tarafi uzun zamandirda hic alakam yoktu kendisiyle.Ben simdi okinawan goju ryu denen bir spor yapiyorun cin karatesi diye bilinir kendisi,herneyse biz Jackieyle asanaordeyiz durup durduk yere bir anda bana goju ryu yu bosver sen kungfu ya basla diyor niye diyorum kungfu daha esnek bir sanat o yuzden diyor ve ben uyaniyorum boylede kisa bir ruya sizce bu bir isaret mi ne dersiniz :D :D

Never Back Down

Never Back Down

Üye
aksakallı dede varmıydı ona bakıcan bırakı jackie sen boşver önemli olan dedeler hastasıyız dedeeeeeeeeeeee

• Beğen
Tepkiler: brksnr
alyuz41

alyuz41

Üye
Phoenix Marie'den başlıyorum, Alison Angel ile çıkıyorum Rüya'mın içinden :) Jackie Chan nedir ki :)

• Beğen
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Hayırdı inşallah

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Evet arkadaslar yanlis gormuyorsunuz ruyamda Jackie Chan i gordum ama isin ilginc tarafi uzun zamandirda hic alakam yoktu kendisiyle.Ben simdi okinawan goju ryu denen bir spor yapiyorun cin karatesi diye bilinir kendisi,herneyse biz Jackieyle asanaordeyiz durup durduk yere bir anda bana goju ryu yu bosver sen kungfu ya basla diyor niye diyorum kungfu daha esnek bir sanat o yuzden diyor ve ben uyaniyorum boylede kisa bir ruya sizce bu bir isaret mi ne dersiniz :D :D
Kış geliyor üstünü ört üşütme anlamına gelir :ehe

• Beğen

Üst Alt