Rusça-Türkçe / Türkçe-Rusça - Sözlük (Piyasada ki En Kapsamlı)ABBYY_Lingvo

Sponsorlu Bağlantılar

Rusça Öğrenmek Gereklimi

• Kesinlikle Gerekli

Kullanılan: 154 77.8%
  • Hiç Gerek Yok

Kullanılan: 11 5.6%
  • Farketmez

Kullanılan: 34 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    198
abb94

abb94

Üye
teşekürler

munzo2834

Üye
aynı programın HTC Legend için Android versiyonu varmı?

blakseagle

Üye
süesi geçmiş sertifika diyor arkadaşlar nasıl olcak bu bana bilen varsa mail atabilirmi [email protected]

----------Eklendi @ 16:52:41 ---------- Yazıldı @ 16:51:57 ----------

arkadaslar sertifikası geçmiş diyor bilen varsa mail atabilirmi [email protected]

USAForever

USAForever

Üye
süresi geçmiş sertifikayı da düzeltmeyi bilmiyorsan... :D telefonunun tarihi geri al öyle dene sende

olmadı s60certkey.com sitesine gir telefonunun imei adresini yaz sana en geç iki güne .cer ve . lerini veriyorlar bunları free signer proğramıyla kullan.

----------Eklendi @ 08:30:11 ---------- Yazıldı @ 08:28:11 ----------

tesekkurler

bdumut

Üye
teşekkürler...

bdumut

Üye
teşekkürler

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

jjuventuss

jjuventuss

Üye
sozluk iyi ama ruscadan turkceye kullanamıyorum cunku rusca harfleri yok,bu duruma cozum bulan yokmu

Silinen Üye 1908567

Silinen Üye 1908567

Kapalı Hesap
tesekkürler kardes

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
teşekkürler

hidolili

Üye
bu uygulama nokia c5 00 da çalışırmı ? yardımcı olursanız sevinirim

hidolili

Üye
iyi hoş güzel yükledim ama bide bu telefona rusça yazma dili bulmak lazım onu nabacaz

serkan77777

Üye
abilerim samsung galaxy ace plus kullanıyorum , yukarıdaki bahsedilen tüm klasörleri açtım , ve telefonun hafıza kartına ve kendi hafızasına yapıştırdım , ancak nereyi tıklayıcam nasıl çalışacak ????

SAintFreak

Üye
gercekten guzel calisma ben daha once acmistim konuyu ama nedenini bilmiyorum yonetim konuyu cope yollamis neyse onemli olan paylasilmis olmasi kimin paylastiginin onemi yok yukleyemeyen arkadaslar e nin icine ABBYY lingvo isminde bir klasor acin onun icine de dic isminde bir klasor acin ve bu klasorun icine indirdiginiz index klasorlerini atin ozaman calisir

--------------- Ekleme ---------------

haa bi de sozlukte building trRu ve RuTr index klasorlerini koymamissin eger elinde yoksa sana email ile yollayabilirim ozaman daha da zengin oluyor tekrar tesekkur super sozluk

Merhaba ; ABBYY lingvo programını kurdum fakat programı açtığımda " no available dictionaries " diyor . UniversalRuTr.lsd ve UniversalTrRu.lsd dosyaları benim tel e uyum göstermedi sanırım ? Ne yapmalıyım ?
Bu arada telefon , Nokia 5800 Expres music .
Teşekkürler .

isisx

Üye
teşkrler

vagrantali

vagrantali

Üye
spasibo ;)

anılandız41

Üye
nerden indircez yha

Üst Alt