Royal Revolt 2 WP

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
Royal Revolt 2 WP
Herkese merhaba

evet bu oyunu wpde oynayan varsa irtibata geçip yardımlaşalım. sizi bilmem ama oldukca sevdim ben oyunu millet herşeyim silinmiş falan diyo ama bnm başıma daha gelmedi acaba saldırıya ugrayıp yagmalanıyorlarda onumu soyluyorlar.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Uygulamayı kaldırıp tekrar kurduğunda her şey siliniyor, eski hesaba girilmiyor

m542tf

m542tf

Üye
Çok uzun zamandır oynuyorum iki sefer hesabımı geri aldım oyunu telefondan kaldırınca hesabı tekrar alamazsınız ancak geliştirici ile irtibata geçip yeni almış olduğunuz hesabı onlara iletirseniz geliştirici ekibi eski hesabınızı yeni hesaba aktarma yapıyorlar. Bu şekilde eski hesaba kavuşuluyor. Oyunda m542tf diye ararsanız bana ulaşırsınız ayrıca Samsun Türkiye ittifakım var oynayan arkadaşları beklerim.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
benimde verilerim silindi ingilizce olarak nasıl iletişime geçebilirim yardım edebilirmisiniz :))

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
durduk yere degil ama oyunu kaldırıyınca siliniyo öyle mi yksa durduk yerede her an gidebilir mi?
yalnız varya öyle dolambaçlı bi yol yapmışım ki kendi kapıma kadar gelemiyorum

büyükşehir belediyesi çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
EgeOgmen

EgeOgmen

Üye
Herkese merhaba

evet bu oyunu wpde oynayan varsa irtibata geçip yardımlaşalım. sizi bilmem ama oldukca sevdim ben oyunu millet herşeyim silinmiş falan diyo ama bnm başıma daha gelmedi acaba saldırıya ugrayıp yagmalanıyorlarda onumu soyluyorlar.
Hayırlı işler usta Ben Oyunuyorum egeogmen1 Kullanıcı adım ekle yardımlaşalım oyunda

Sonered1968

Sonered1968

Üye
Herkese merhaba

Sa. Keske ekran resmi olsa da size hesabımı nasıl kaybettiğimi daha güzel anlatabilsem Eğer Sizinde başınıza geldiyse ve bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim Facebook'tan bağlanırken çıkan seçeneklerden birincisini tıklayınca ki email de ki ayrı ayrı hesabımı birisini kaybettin Şimdi iyi maillerin İkisinde de aynı tek bir hesap çıkıyor ve diğer hesaba bağlanamıyorum Yardımcı olursanız çok sevinirim kendi fotografıma ekran resmını yükledim bu resimde en üstteki seçenek tıklayınca hesabım mail üzerinden silindi bu konuda yardım edebilirseniz çok sevinirim Ayrıca burada ekran resmi paylaşma seçeneği olursa çok iyi olur

Üst Alt