[Rovio Mobile] Çoklu paylaşım--Angry Birds All Episode Symbian^3 Signed (Mart 2012)

Sponsorlu Bağlantılar

academi48

Üye
gerçekten çok iyi bir çalışma. sabitlenmeli...

atakan25

atakan25

Üye
teşekkürler ben birini kurar oynardım demekki toptan kurulacak

polluxea♪

polluxea♪

Üye
kardes cidden güzel çalısma eline koluna saglıkk :oke:

leonahic7

Üye
Üst konudaki Angry Birds silinip bu konu alınmalı teşekkürler... Fakat içlerindeki unsigned olan dosyalar alınırsa hem daha çabuk iner hem kafa karıştırmaz teşekkürler...

tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler leonahic7. dosyları hatırlamıyorum, çıkarılacak dosyaları söyleyin tekrar upload edeyim

mavijest

Üye
evet oyunu sorunsuz kurdum menuye oyunun simgesi eklendi ama tıklayınca acılmıyor hic tepki vermiyor. Bilen varsa lutfen yardimci olsun.

tempestshine

tempestshine

Üye
Angry Bird'ü sevmem.Ama bir deneyeyim.:tşk:

lafebesi3434

lafebesi3434

Üye
teşekkürler:)

leonahic7

Üye
Angry Birds v1.2.1_All Levels UnLocked.sis
teşekkürler leonahic7. dosyları hatırlamıyorum, çıkarılacak dosyaları söyleyin tekrar upload edeyim
Şu an telefonuma sadece Angry Birds'ü yükledim Rio ve Seasonsı yüklemedim. Klasik oyunda ise

Angry Birds v1.2.1_All Levels UnLocked.sis
Angry Birds v1.4.3 The Big Setup_signed.sis
Angry Birds v1.5.3 Ham 'Em High_signed_All Levels Unlocked.sis

Dosyaları unsigned.. İlk 2 dosyayı yüklemedi setifika hatası aldım. Bu yüzden 3.süde olabilir All levels unlocked olduğu için. Denemedim 3.sünü... Zaten oyunun tüm levelleri açıkken ne zevk alınır amaçsız oldupunu düşünüyorum... Tamamen benim fikrim 3.sünü sizin insiyatifinize bırakıyorum ve gerçekten bu konu için teşekkürler harbi diyorum üşeniyodum hepsini bulmaya saolasın =)

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983
tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
tamam bende zaten telefona hard reset attım. baştan yükleyecem. o zaman çalışmayanları ayıklar, tekrar upload ederim

holzma25

holzma25

Üye
selam. Iphone da kelime avi oyunu var.. symbian3 için buna benzer bi oyun varmıdır. yardımcı olursanız sevinirim. internette ararttım yokk bulamıyorumm..

B401a

Üye
Tsk gzl .d

kuralsiz9

Üye
Teşekkürler eksik kalanları yükledim çok yararlı konu :d:

marayan

Üye
emeğine sağlık kardeş...

Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
Süper zevkli bir oyun teşekkürler.. :)

jessebrighter

Üye
ellerinize sağlık

tkest

tkest

Üye
selam. Iphone da kelime avi oyunu var.. symbian3 için buna benzer bi oyun varmıdır. yardımcı olursanız sevinirim. internette ararttım yokk bulamıyorumm..

Ovi'ye bak, Kayan Harfler oyunu var. Ücretsiz.

darkled

Üye
ellerine saglik saol

maclove

Üye
Teşekkürler

hospiti

hospiti

Üye
güzel çalışma.

Üst Alt