Route66 Mobile8 v8.0.18990 TR + Turkey TeleAtlas 2009 Q4 Haritası (100,3MB) + Türkçe Sesler

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
haritayı sileceksin telefondan programı kaldıracaksın. sonra tekrar kuracaksın programı haritayı tekrar yükleyeceksin telefona bir ay yine kullanacaksın. yada lisanlı harita bulmam lazım

egerciemre

egerciemre

Üye
spr paylaşım tşkler

--------------- Ekleme ---------------

saol tşk

sedat8

sedat8

Üye
haritayı sileceksin telefondan programı kaldıracaksın. Sonra tekrar kuracaksın programı haritayı tekrar yükleyeceksin telefona bir ay yine kullanacaksın. Yada lisanlı harita bulmam lazım
arkadaşım haritayı silmene gerek yok sadece programı kaldırsan tekrar yuklesen oluyor zaten... 1 ay da bir yapacaksın devamlı kullanacaksın...en iyisi bu...

bybilal

bybilal

Üye
teşekkürler

jeki01

jeki01

Üye
arkadaşım haritayı silmene gerek yok sadece programı kaldırsan tekrar yuklesen oluyor zaten... 1 ay da bir yapacaksın devamlı kullanacaksın...en iyisi bu...

selam.
dediğin gibi yaptım programı sildim sadce geri yükledim, harita açılıyor.
teşekkürler.

enesd89

Üye
bende e 71 kullanıcısıyım navıgasyon prog. ıstıyorum cokta bı bılgım yok aslında yardımcı olursanız cok cok sevınırım sımdıden saygılar
tskler

suprano

Üye
teşekkürler

trip_kenan34

Üye
selam aga samsung gt-b7300 de çalışırmı bu?

yzgt

Üye
olursa cok guzel olacak allah senden razı olsun

haydar5510

Üye
5230 a kuarmıyorum yardımcı olurmusunuz uygulama sertifika hatası diyor napmam gerek

rkap

rkap

Üye
teşekkürler

время

время

Üye
Sağol

kankamasum

Üye
bu linklerin yenileri var mı arkadaşlar hiçbir yerden indiremedim =(

yevkumen

yevkumen

Üye
nadir hocam sıstem değistir demıyor zaten o isimde bir dosya ver deyıp ıptal yada atla dıyo onları yapıncada kopyalamıyo zaten
nasıl cozecegız ya bu sorunu

atlay

Üye
sertifika hatası nı nasıl cözebilirim

LeareN

LeareN

Üye
Teşekkürler şimdi deniyecem acaba ****** varmıdır ?:ehe

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
symbian mı yoksa java yada desteği var mı bu programın? tşk

term1903

Üye
sertifika hatası veriyor

nailatilla

Üye
Kardeş Öncelikle Paylaşımın içn teşekkürler ancak benim senden ricam Samsung M8800 Pixon model telefonuma Gps Programı yüklemek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusun yeterince kıtım bu konuda...

Üst Alt