Route66 Mobile8 v8.0.18990 TR + Turkey TeleAtlas 2009 Q4 Haritası (100,3MB) + Türkçe Sesler

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Route66 Mobile8 v8.0.18990 TR + Turkey TeleAtlas 2009 Q4 Haritası (100,3MB) + Türkçe Sesler

Kök (root) dosyalar (19,5mb);

Harita: TeleAtlas Q4 (100,3mb);

Kontör gitmemesi için:(Bu adımı daha önce Garmin vs için yaptıysanız gerek yok.)

Haritanızı System\apps\ROUTE66_v8\Data\Maps\ dizinine yollayın.
System ve kurulum dosyasını direkt karta gönderin. (Yeni 1 klasör açıp içine atmayın.)
Dosya yöneticinizle kurulum dosyasından kurulumu başlatın ve uygulamayı karta kurun. ;)

Route66 Mobile8 v8 İncelemesi:

• Beğen
Tepkiler: djnokıa95, brktkn, roethlisberger ve 148 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.

bejum3

bejum3

Üye
tsk.

--------------- Ekleme ---------------

reis mumkunse benelux mapini bulabilirmisin ?
simdiden tsk.

yakupala

yakupala

Üye
bana Fransa lazim :)

dortmund

Üye
reis kardes banada almanya haritasi lazim di westeuropa haritasi var ama oda cok mb yiyor bir zahmet dach almanya haritsani koyabilirmisin

saygilar

zeyunal

zeyunal

Üye
tesekkurler...

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler Reis :)

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
eyv. herkese ;)

Elimde harita database'i yok. Google'dan ülke adı + route66 denilerek aranılabilir belki.

kurtmaker

kurtmaker

Üye
Teşekkürler, deneyelim bakalım,
İyi forumlar.

drakoja1

drakoja1

Üye
Peki int.e bağlanıoyrmu bu kontur yermi?

mustimustich

Üye
süresi gecmis sertifika diyor

aliali2000

Üye
reis bu versiyon samsung telefonlar icin degil mi ?

excan12

Üye
evet samsung i550w de kuralamiyor diyor ama bi eskisi calisiyordu

aliali2000

Üye
bu galiba tr deki telefonlara kurulamıyor bnde i550 var güncelleme yapmak istemiştim olmamıştı. tüm telefonlar için olan versiyon çalışıyor o da 16821

ANIL2

Üye
arkadaşlar kolay gelsin bana acil olarak africa yada sudan haritası lazım bilen varsa yardımcı olsun lütfen..

afarasyab

Üye
yardımcı olabilecek olan varsa ben kurdum türkçe değil ayrıca türkiye haritası mevcut değil diyor nerde hata yapmış olablirim?

--------------- Ekleme ---------------

trkiye haritasını buldum ayrıca türkçe konuşuyor ama tüm yazılar ingilizce peki bunu nasıl türkçe yapıcaz?

clax22

Üye
türkiye haritası için kod istiyor varmı bi çözümü

oguzmete5050

Üye
slm ben kurdum sorunsuz tek sorun program ingilizce turkce olmuyormu acilll

clax22

Üye
bende prog turkçe ama harita açılmıyoki türkiye haritasına zoom yapınca satın almanız lazım dior

zeyunal

zeyunal

Üye
Dostum guzelmis sagol fakat Garmin in yerini tutmadı valla :D Bizi hersekilde kısa da olsa hızlı yol tarifinde de olsa sag elle sol kulagı tutturuyor...

Üst Alt