root yapma programı gayet basıt kullanım program hemde TURKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

sanal-dahi

sanal-dahi

Üye
    Konu Sahibi
root yapma programı gayet basıt kullanım program hemde TURKÇE

ARKADASLAR ROOT YAPAMAYAN ARKADASLAR IÇIN TURKÇE ÇOK ÇOK BASIT BIR PROGRAM ROOT NE ISYE YARAR DIYE SORAN ARKADASLARI DUYAR GIBIYIM ROOT UYGULAMA YUKLERKEN BAZI UYGULAMALR YUKLENMEYEBILIYOR YETKI ISTIYOR SISTEME ULASMAK IÇIN SISTEME GIRMEYE OLANAK SAGLIYOR

bır tesekkuru çok gormessınız artık:ehe

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Efe YILMAZ, muhammed4949, soyupakhasan ve 21 diğerleri

AYNA

AYNA

Üye
paylaşım için çok teşekkürler..bide rootu geri alma özelliği var galiba eski haline getiriyo..
bu programla root yapınca herhangi bir bilgi kaybolmuyor dimi? bu durumları pek bilmiyorum çünkü..
2.3 sürümünede root yapıyor mu bu?resimlerde 2.3 yokta?

nexpow

nexpow

Üye
bilgi için saqol

Yigit315

Yigit315

Üye
Ya iyi hoşda.Garanti dışı bırakmasa bide cihazi çok güzel olacak ama iştee..... :bangin:

61semih

61semih

Üye
teşekkürler

----------Eklendi @ 18:56:01 ---------- Yazıldı @ 18:53:49 ----------

root işlemı başarısız oldu denılıyor ?

----------Eklendi @ 19:05:34 ---------- Yazıldı @ 18:56:01 ----------

[/URL] Uploaded with [/IMG]

• Beğen
Tepkiler: ayhanbabacano

lord80

Üye
teşekkürler denicem saolun

vlkn216

Üye
paylaşım için çok teşekkürler..bide rootu geri alma özelliği var galiba eski haline getiriyo..
bu programla root yapınca herhangi bir bilgi kaybolmuyor dimi? bu durumları pek bilmiyorum çünkü..
aynı soruların cevaplarını bende istiyorum :ehe

xpity

Üye
2.3 için gingerbreak v1.2 indirip kur çalıştır root de reset sonrası root iznin gelicek. Ayrıca 2.2 kullanıcılarıda kullanabilir.

vlkn216

Üye
2.3 için dediğiniz programı paylaşabilir misiniz birde aynı programda root'u kaldırma özelliği var mı?

last321

Üye
bu root dediğiniz teli hacklemek mi

----------Eklendi @ 18:09:19 ---------- Yazıldı @ 18:08:44 ----------

bide bunu yapınca geri alınamıyor mu garanti gidiosa kötü olur :hmmm

fthakan

fthakan

Üye
arkadaşın dediği gibi garantisine etki ediyormu bu işlem??

xpity

Üye
Garantisine etki etmez, ama türkiyede kılıf takıyorsun neden telefonun çizilmiyor diye yine garanti dışı bırakırlar. Bu işlem sadece cihazınıza yetkili girişi verir. (Admin) Böylece sistemdeki herşeyi, içinde kurulu olan orjinal programları bile silebilir, değiştirebilirsiniz. Böyle cihaz kullanan arkadaşlar, root yapmazsa cihazı kısıtlı olarak kullanırlar. Root olmak harika birşey olduğu gibi, bilmeyenler içinde sorun olabilir. Mesela yanlışlıkla sistem dosyası silerseniz bir dahaki açılışta sistem açılmayabilir, sıfırdan yazılım yüklemeye kadar götürebilir. İşte bu yüzden cihazlar rootsuz gelir, kullanıcı kendisini geliştirip, cihaa hakim olunca root yapar. Program için googleye adını yazın yeter bir sürü site var.

• Beğen
Tepkiler: dedeminoglu ve ertanbey
61semih

61semih

Üye
kımse benım sorunumu dıkkate almamıs :D anlasılan bu sorunu bır ben yasadım :ah

xinsurer

xinsurer

Üye
evet aynen öyle.. symbianda hacklemek, androidde rootlamak, iphone'da da jailbreak yapmak.. hepsi temelde aynı şeyler..

xpity

Üye
Dostum o sorunu herkez yaşayabilir, telefondan telefona farklılık gösteriyor. Mesela z4root programı var oda root ediyor. Bende oda çalışmadı, gingerbreak v1.2 ile sorunsuz root ettim. Yani anlayacağın işletit sistemi aynı olmasına rahmen, telefondan kaynaklı olarak root yapmıyor. gingerbreak i dene.

kımse benım sorunumu dıkkate almamıs :D anlasılan bu sorunu bır ben yasadım :ah

xinsurer

xinsurer

Üye
gigerbreak gingerbread için değil mi? froyo'yu da root ediyor mu?

xinsurer

xinsurer

Üye
Belki seneye iphone 5'e geçebilirim.. duruma göre bakıcaz artık..

----------Eklendi @ 00:08:47 ---------- Yazıldı @ 00:07:57 ----------

Bi ios'u kurcalamamıştım, ona da dalıcam galiba :)

*pure*

Üye
teşekkürler

KELGER

KELGER

Üye
Bence iphone ye geçme onlar androidden de kısıtlı

Üst Alt