Root Hakkında Bir Bakarmısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Root Hakkında Bir Bakarmısınız.
Arkadaşlar telefonumu yeni aldım s3 mini. 2 Hafta oldu daha şimdi root yapmak veya yapmamak arasında çok kararsız kaldım çünkü root yapınca garantiden çıkıyor root lu ikende bişey olursa garantide gittiği için tedirginim. Birde şu ımea miymiş neymiş tam ne olduğunu bilmiyorum ama onunda silinme ihtimali varmış sanırım telefon cihaz numarasıymış. Çok kararsızım arkadaşlar bu konuda beni aydınlatıcak birisi varmı ?

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
gerek duymassan yapma. Root yaptıktan sonra unrootla istersen eski haline getirebiliyorsun garanti devam etmiş oluyor

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
daha yenisin biraz bekle iyice araştır en az 2 ay geçsin sonra başla bu işe ben tavsiye ederim root güzel bir şey telefonunda her türlü numara yapıyorsun yalnız senin cihazın ile ilgili root yapanlardan yardım iste

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar araya rom işleri falanda giriyormuş bilmediğimden dolayı kararsızım.

Birde arkadaşlar çoğu işime yarayan programlar rootsuz olmuyor.

Bkz : Beats.

AHKE

AHKE

Üye
ben beats yukledim teli bozdu brick oldu yuklemeyin o programı.telefon samsung yazısında kaldı.garantiye verdim hemen unroot yaptım vermeden teli.yaptılar verdıler telı.unroot dosyasını bulursan rootla hmen her turlu unroot yaparsın brick olsada dahı.ben rootun garantı dısı bıraktıgına ınanmıyorum sahsen

yunusbulet

yunusbulet

Üye
bencede root telefonun donanimlarini bozmadigi surece garanti disi birakacagini sanmiyorum

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Root - Unroot dosyalarını bulsam yapıcamda nereden bulacagımı bilmiyorum.

AHKE

AHKE

Üye
bnde araştirayim bi google a flan s3 mini root xda flan yaz belki xda şitesinde vardir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...