Root gerektirmez! Telefon belleğinden Hafıza kartına Taşıma Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

saynesim

saynesim

Üye
Note 2 de sd kartta taşıma seçeneği çıkmıyor çaresi yokmu

hsynkertik

hsynkertik

Üye
s3 mini yapamadım

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Samsung Galaxy S6500 Mini model telefonda denendi ve çalışıyor. En azından sd karta taşınmayan programların büyük bir çoğunluğunu artık taşıyabildim. Çok teşekkürler.

avast

avast

Üye
Samsung galaxy s6500 mini2 de ve samsung galaxy s5830i ace modelinde denedim sorunsuz calıstı ha tabi root tadı vermedi ama garanti bozmadan ypılabilecek en iyi yontem

punkumit

Üye
valla her işlemi yaptım bi işe yaramdı

blade5234

blade5234

Üye
:tşk: deneyeceğim inşallah çalışır

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Bilgisayara bağladım ama oneclick programını calıstıramadım yardım edersen sevinirim

gacvokem

Üye
akşam bir deniyek bakalım olacakmı, paylaşım için teşekkürler

mkrkmz96

mkrkmz96

Üye
Ben galaxy ace 5830i kullanıyorum işlemlerin hepsini yaptım ama hiç bir degişiklik olmadı yardım edermisiniz...

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
tamam calıstı tesekkürler

asaskral

Üye
Linkler felan bozuk ama banada yardım edermisiniz.

FLeChh

Üye
youtube daki video gitmiş yenileyebilirmiyiz yada yapan varsa açıklayabilirmi ?

ulasilamayan

ulasilamayan

Üye
kadesim ZTE kullaniyorum olmadi önce program indir sonra dosyalari cikart sonra telefonda gosterilen ayarlari yap somra indirdigin programi actiginda bir panel geliyorsa calisiyor demektir panel acilmiyorsa bir ise yaramiyor demektir

tuna123456789

Üye
uygulamayi indirdim indirilenler kısmından kurmak icin aciyom olmuyo yardım edin telin hafızası 151 mb

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Yükleyemeyen arkadaşlara belki yardımcı olur

1-Telefonuzu bağlayın - (Ayarlar > Uygulamalar > Bilinmeyen kaynaklar seçin.)
Yine aynı menüde ki Geliştirme'ye basıp / USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.

2- Telefonunuzun sürücülerini bilgisayara yükleyin, donanım kullanıma hazır bildirimini aldığınızda ;

3- önce adb.exe çalıştırın.

4- OneClick.exe dosyasını çalıştırın, gelen uyarıları geçin.

5- Android SDK Yolu kutucugunun yanındaki "?"(soru işareti) butonuna tıklayın.

6-Varsayılan kurulum yeri "Hafıza kartı" nı seçin.

7- Ayarla butonuna tıklayın.Biraz bekledikten sonra "Telefon belleğine geri al." butonunu gördüğünüz zaman işlem tamamlanmış demektir.

sonrasında da uygulamaları taşıyabilirsiniz. Widgetleri taşırsanız çalışmaz ve kurulan programın bazı parçalarını sistem dosyasına atıyor ona birşey yapamıyorz :D

Umarım yardımcı olabilmişimdir...
Eyvallah kardeş, yardımcı oldun gerçekten.
Paylaşım için ayrıca :tşk: hayat kurtardı :D
uygulamayi indirdim indirilenler kısmından kurmak icin aciyom olmuyo yardım edin telin hafızası 151 mb
İkinci sayfadaki @ghas arkadaşın talimatını harfiyen uygula

makkaveli

makkaveli

Üye
Yazdıklarını harfiyen uyguladım. Bilinmeyen kaynaklar açık. USB hata ayıklama açık. Bağladım PC'ye. Yukarıdaki soru işaratine tıkladım. Gelenlere tamam dedim. Hafıza kartını seçtim ve yanındaki soru işaretine bastım. Seçilen yer hafıza kartı dedi gösterdi. Tinny bilmem neyle değiştir dedim. İşlem bu kadardı. Yalnız hala taşınmıyor. Cihaz Note 3. Kore malı mı gibi bir şey söylemeyin. Samsung'un orijinali Kore malıdır zaten. Orijinal mi, sahte mi deseniz doğru olur. Orijinal Note 3. :D

atacker

Üye
Merhaba arkadaslar ben cubots308 kullaniorum anlatilanlarin hepsini eksiksiz yaptim ama degisen hicbirsey olmadi

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Öncelikle eline sağlık
Fakat root yetkisi vermeden maalesef bu tarz olaylar pek mümkün değil
Androidin 3 hafızası vardır dahili uygulamaların oldugu yer-cache bellegi-müzik vb media klasorunun olduğu depolama hafızası
Oysaki hafıza kartinizi ext alanı olarak bölüp ki (mini partition programıyla pc de yapabilirsin)link2 sd uygulamasiyla istediğin uygulama yi taşı çünkü ext alanını telefon kendi alanı gibi görüyor
Ayrıca tüm bu işlemler için root sart :)

Üst Alt