[ROOT] Galaxy S4 Mini I9190 - 4.4.2 Kitkat ROOT + Recovery Menü Yükleme Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

NazmBatuhan

Üye
saolun valla root yaptım ancak bu 4.4.2 (kitkat) sürümünü 4.2.2 Jelly bean sürümüne indirmenin bir yolu var mıdır acaba?

UTUBABA

Üye
abi nerşey tamam da pda kısmında seçinmeme rağmen sağ kısmnda seçili gözükmüo ve start tıklasam da failed oluyo otomatikman niye olodur açıklarmısın abi sıktlıyırum aç diye ama gözükmüo pda in sağ tarafında
abi nerşey tamam da pda kısmında seçinmeme rağmen sağ kısmnda seçili gözükmüo ve start tıklasam da failed oluyo otomatikman niye olodur açıklarmısın abi sıktlıyırum aç diye ama gözükmüo pda in sağ tarafında

locei_16

Üye
ben s4 mini 4.2.2.den 4.4.2 yaptım kamera açıyorum kamera başarısız diyor yardım edin

heaynenhe

Üye
ya bende recovery mod çalışmıyo. güç açma kapama+menü tuşu+ses açma tuşuna basıyorum ama hiçbi şey olmuyo. neden acaba

Silinen Üye 2599510

Kapalı Hesap
ALLAH Razı olsun sizden. Çat çut çalışıyor. (HEPSİ) :maxicep::tşk:

ademondi

Üye
Nand Write Start uyarısıyl karşılaşıyorum. dediklerinizi harfiyen yaptım ama ilk denemede Odinde bu uyarıyı alıyorum. start dedikten sonra işleme başlıyor yarısına geldiğinde Nand Write Start yazısında kalıyor dakikalarca bekledim belki devam eder diye ama nafile.. çözümü olan varmı acaba?

Üst Alt