RomPatcher3 v3.00(0) Symbian^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
RomPatcher3 v3.00(0) Symbian^3 Unsigned

Uygulama sadece hackli S^3
cihazlar içindir. Uygulamayı herhangi bir yere kurabilirsiniz. Eski symbian yamaları çalışmaz.
Şu an için sadece 2 yama vardır. Onlarda yukarıdaki ekran görüntüsünde yazanlardır.

Not: Kurulması için QT 4.7.3 gereklidir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: TurcpoweR, Reşwan, rohat_2009 ve 1 kişi daha

Uruloki

Uruloki

Üye
teşekkürler sensation inş kısa sürede yamalar gelir

ЯReiS

ЯReiS

Üye
tesekkurler hemen deneyecegim..su bip sesinden nihayet kurtulacagiz..ordegin saginda elektrik dugmesi gibi olan sey bi sari birde gri renk oluyor fonksiyonu nedir? acik kapali gibi mi? acma kapamayi lambadan yapacagiz degil mi?

belco2

belco2

Üye
kardeş güzel çalışıyo

mcnpl4

mcnpl4

Üye
off istenilen dosya erişimine izin verilmed gibi bi uyarı veriyo:hmmm

belco2

belco2

Üye
İndir kur telefona QT 4.7.3 S^3 sonra bunu kur RomPatcher3 v3.00 Unsigned TR

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tesekkurler hemen deneyecegim..su bip sesinden nihayet kurtulacagiz..ordegin saginda elektrik dugmesi gibi olan sey bi sari birde gri renk oluyor fonksiyonu nedir? acik kapali gibi mi? acma kapamayi lambadan yapacagiz degil mi?

Açık kapamayı lambadan yapacaksınız. Ördek ise otomatik başlatma. Telefon kapatılıp açılınca otomatik aktif olması yani.

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS
belco2

belco2

Üye
önce bunu indirip kurun
sonra eklentiyi indirip kurun

waycell

waycell

Üye
yaw arkadaşlar ben hellox ile hackkiti denedim hackkitin kurduğu dosya nyöneticisiyle sys ye falan girip çıkıyorum 7 tane installserver denedim genede tam hack olmuyor rompatcer kuruluyor fakat acarken reset atıyor eski nokialarda ne kolaydı oysa

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Eline saglik

boyabatlı

boyabatlı

Üye
bendede yamaları göremiyorum birde sık sık reset attı ben yeniden yazılım yükledim o yüzden kaldırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt