RomPatcher+ v2.4 Marco Bellino (aka Il.Socio) Yeni versiyon S^3 destekliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Trackmania

Trackmania

Üye
    Konu Sahibi
RomPatcher+ v2.4 Marco Bellino (aka Il.Socio) Yeni versiyon S^3 destekliyor

Yenilikler :
+ Yeni : Otomatik (DomainSrv). Başlamak için DomainSrv veya diğer yolları seçebilirisiniz(okuyun DomainSrv_Readme.txt)
+ Yeni: Fault-Recovery. Telefon açıldığında otomatik çalışan yamalar bir hata oluşturduğunda, tüm otomatik yapılan yamalar geçici olarak kapatılacaktır.Böyle hatalı yamamyı telefonuzdan rahatça kaldırabileceksiniz.
+ Yeni: SMS ile bağış seçeneği.Bu yolla RP+'nin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.
+ Yeni: Yama yapımcıları için iki yeni güçlü komut eklendi (ord_rel, ord_snr). Bazı dll ler için yama yapacaksanız ısrarla bu konutları kullanmanızı öneririm.
ord_snr : ordinal (decimal value) : dosya adı : orjinal değer : yeni değer
ord_rel : ordinal (decimal value) : dosya adı : offset (starting from ordinal): orjinal değer : yeni değer
ord_snr:1:sys\bin\securitymanager.dll:AABBCC:AABBC C ; İlk değere yamayı uygula
ord_rel:1:sys\bin\securitymanager.dll:0A:AABBCC:AA BBCC ; 0x0A ile başalayan ilk değere yamayı uygula
+ Yeni: Advanced > Dump ROM. ROM yüklemeleri bu dosyaya aktarılıyor \romdumpplus.dmp
+ Yeni: Advanced > Dump SuperPage. Superpage yüklemeleri bu dosyaya aktarılıyor \superpage.dmp
+ Geliştirildi: Popup pencereler döngü süresince toplam bir kere gözükecek (Fakat unutmayın RP+'nin geliştirilmişini desteklemeli)
+ Geliştirildi: .zip Arşivi şeklindeki yamalar için farkl bir dizin atandı.Örnek : \System\Data\RP_Patches.zip
+ Geliştirildi: Dokunmatik ekranlı telefonlarda arama kutusu varsayılan olarak "Gizli" idi.
+ Onarıldı : \patches\ Klasörü boşken oluşan hata.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: serkan7739, yutkun, rohat_2009 ve 5 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Trackmania

Trackmania

Üye
    Konu Sahibi
rıca ederim.

zallas

Üye
Ne işe yaradığını çok kısaca anlatır mısın bi pek anlamadım da :)

Trackmania

Trackmania

Üye
    Konu Sahibi
telefonu hızlandırıyr :)

xon

xon

Üye
açıklama yetersiz birşey anlaşılmıyor.
bunları nasıl kulanacaz yüklemesi nasıl sistemi kırmak için mi ?bu unsinginet yüklemeler için mi?

erkara_64

açıklamalar yetersiz kesinlikle...
ben rom patc telefona kurdum ve ana menüdeyken tıkladığım zaman cihazı resetliyor...ayrıca domain ne işe yarar onu da bilemiyorum..

arkee

arkee

Üye
arkadaslarımın ve moderatorlerın dikkatını cekmek ıstıyorum cogu uyemız programları bılmemektedır onlarla labalı olmadan samımı olarak cevap vermenızı rıca ederım.
arkadaslarım system klasotlerıne ulasımı saglar gızlı klasorlerı ama denemedım samımı bulmadım n8 de desteklıyor olacagınada hıc ınanmadım telefonu hızlandırmak gıbı bır ozellığıde yoktur bır nevı hecccc k lemeye yarar

ayhanseda

Üye
Merak ettiğim Advanced > Dump ROM ile oluşturacağimız dmp uzantılı dosya ne işimize yarayacak? Yeni gelen özellik olarak behsediliyor. Acaba direk rom a ekleme gibi bişey mi yapıyor?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
zaten n8 destekliyor fakat ne yaptiysam acilistaki patcher.ldd hatasini gecemedim.pisirilir diyor ama yapamadim.uygulayan varsa burdan verebilirmi lutfen ama denendikten sonra.

blackblood

Üye
tşkrlr

Anqer-X

Anqer-X

Üye
arkadaslar rofs dosyası ıcıne once yani sıstemın ıcıne patcher dosyasını gommemız gerekıyor sanırım ondan sonra kuracagız rom patchheri ...s60 v5 rofs edıtleme forumda mevcut...

zaferozkan

zaferozkan

Üye
teşekkürler

gvz123

gvz123

Üye
arkadaşlar ben rompatcher'ı yükledim ama aktifleştirmek istediğimde
\sys\bin\patcher*.ldd not found! diyor
patcher*.ldd'i bin klasörüne nasıl kopyalıyabilirim yardımcı olursanız sevinirim tşk.

Anqer-X

Anqer-X

Üye
arkadaslar şuanda bu
RomPatcher+ v2.4...2.5...2.6 versiyoları kurulmuyor sısteme tam erısım yok bıraz beklememız lazım gelıstırıcı arkadaslar formulunu bulana kadar ...ben ınternetı komple karıstırdım,suan da çare bulamadım..bu işlerin bayada ustası oldugum halde bulamadım yanı zaman lazım...arkadaslar fw edit programlarıda suan ıcın tam destek vermez ama calısıyorum en kısa zamanda bulursam paylasacagım ılkyerde gene **maxicep*dirsaygılar...

gvz123

gvz123

Üye
arkadaslar rofs dosyası ıcıne once yani sıstemın ıcıne patcher dosyasını gommemız gerekıyor sanırım ondan sonra kuracagız rom patchheri ...s60 v5 rofs edıtleme forumda mevcut...
sistemin neresine ne gööemiz lazım?
sen bana o sistem klasörünün yolunu ve dosyayı gönderebilirsen belki bi ihtimal halledebilirim:hmmm

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
Sifir bi cihazı bu uygulama ile hacklesek garantisi bozuluyomu..?

Anqer-X

Anqer-X

Üye
kardes bu **rom patch**sis dosyasını *Sis Contents *programı ıle extrac yap yanı ıcındekı dosyaları cıkart..daha sonra..cıkardıgın dosyaları cıhazın hecklıyse ...rofs dosyaının ıcıne gonder..zaten var dıyecektır sen kopyala degıstırde...daha sonra ...tekrar ..NokiaCooker_1.1 programı ıle rofs dosyasını tekrar..paketle..ve..phonex ile cıhazına flas at..zatem rampatch ..uygulamasını cıhazda gorursun ...ama..dedıgım gıbı sımdılık bu cıhazlara tam erısım yok suan sadece ..uda ..yanı telofonun C: DIZININE ızın verıyor...kısacası yenı bır

**NOKİA fw** editor cıkana kadar beklıyecegız sanırım....:bye2:

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
Teşekkürler

Üst Alt