ROMPatcher Plus V2.03 159 adet patch iLe birLikte SİGNED

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mst226

Üye
uygulama erişimine izin verilmedi diyor ? neden ?

Brain.

Brain.

Üye
sa kardes sagolasin. Yukledim sadece 2 patch var icinde

ossan001

Üye
kardeş bna bunun içerigini rar yapıp siteye koyabilirmisin bn yüklüyemiyorum dierk hafıza kartına atacam o snm olur büyk ihtimal bn c6 yı yaptım yüklenmio rica etsem kardes bna c2zbin rmp lazım içinden alacm da :D

bizbo

bizbo

Üye
aga istediklerimizi teker teker secebiliyor muyuz??? ve begenmessek geri dönüsü var mi??

--------------- Ekleme ---------------

yükledim ama nasil calistiracagimi anlamadm..... yardimci olabilen varsa süper olur

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş bna bunun içerigini rar yapıp siteye koyabilirmisin bn yüklüyemiyorum dierk hafıza kartına atacam o snm olur büyk ihtimal bn c6 yı yaptım yüklenmio rica etsem kardes bna c2zbin rmp lazım içinden alacm da :D

dosyanız aşağıda

aga istediklerimizi teker teker secebiliyor muyuz??? ve begenmessek geri dönüsü var mi??

yükledim ama nasil calistiracagimi anlamadm..... yardimci olabilen varsa süper olur

istediğinizi aktifLeştirebiLirsiniz

Ekli dosyalar

ibrahimyuksel

ibrahimyuksel

Üye
sertifika hatasını hallettimde yine hata veriyor güvenlik felan diye onu nasıl halledeceğiz kardeş yardım eder misin ? :help me

realdjferdy

realdjferdy

Üye
dahili bileşen hatası aldım

kamez

Üye
undefined

metanilin

Üye
bende sadece 2 patch çıkıyo??f

by_folle

by_folle

Üye
paşa emegine saglık cok tesekkurlerrr kuruyorum ne olacak bakalım

63urfalı

63urfalı

Üye
tşk

arkadşlar telefonum n73 iki tane dosya gösteriyor bakan varmı

kendal_47

kendal_47

Üye
keşke hangisinin ne işe yaşadığınıda söyleseydin eline sağlık yinede

mustoyildiz

Üye
signed yaptigin baslikta unsigned programlar cikiyo neyi paylastigini biliyor musun sen

TopFury

TopFury

Üye
Teşekkürler, fakat:
İstenilen uygulama erişimine izin verilemedi...nedendir bu acaba..?

halilakin

Üye
n8 makine yeniden başlıyor hocam bi el atsan

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

asder_fs

asder_fs

Üye
dahili bileşen hatası alıyorum bi yardımcı olsan??

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Keşke hangi patch hangi cihazda çalışır ve ne işe yara onları da yazsaydınız. Bende 2.02 tükrçe sürümü var. Bunu gördüm indirecektim ama hem türkçe olmaması hem de ne işe yaradıklarını bilmediğim bir sürü patch olmasından dolayı yüklemedim. Bilen arkadaşlar varsa bunların ne işe yaradıklarını hangisinin hangi cihaz için uygun olduğunu yazarlarsa çok iyi olur.

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Yükledim ve 157 adet patch gördüm. Yalnız Openall 4 dışında hiçbirinin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Açıklayabilecek biri yok mu?

ramadism06

Üye
teşekkürler ama bu 159 patch 143 kb lik bir dosyanın içinde mi? yani....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt