RomPatcher (Otomatik Başlama -Autorun- Seçeneğiyle) Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

safak1903

safak1903

Üye
teşekkürler...:oke:

mrtyzc

mrtyzc

Üye
istenilen uygulama erişimine izin verilmedi diyor...5800

tamirciciragi

Üye
kardeş emeğine sağlık

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
malesef bendede gerekli uygulama erişimine izin verilmedi dedi. n95 8gb modeli.telefonda secman da yüklü fakat o da çalışmıyo hack yapılmamış telefon

mangdaşire

mangdaşire

Üye
benim tel 5800.bende tel installserver ile hackli rompatcherde var ama rompatcherin auto özelligi yok nasıl auto özelligi kazandırabilirim?not:rompatcher otomatik yüklü geldi.

muratsim67

Üye
bende patch dosyalarını görmüyo.nasıl düzeltecem

by_folle

by_folle

Üye
paşa emegine saglık tesekkur ederim

ache

ache

Üye
teşekkürler ama yapamadım braz daha araştırıym en iisi bende de gerekli uygulama erişimine izin verilmedi diyor

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
emeğine sağlık

mxxxer

mxxxer

Üye
arkadaşlar bir de şöyle bir durum var : otomatik başlama özellikli rompatcher yükleyip de yamaların otomatik olarak çalışmadığını farkedenler olmuştur , e52 kullanıcıları gibi : işte çözüm : 1- enable hidden menus yamasını !:/patch klasörüne atın 2- rompatcher'dan bu yamayı üzerine tıklayıp aktif hale getirin.(yeşil renkli olacaktır)3- otomatik başlamasını istediğiniz yamanın mesela installserver yamasının üstüne gelin 4- seçeneklere basın. seçeneklerde "Add to auto (DomainSrv)" seçeneğine basın ("add to auto" seçeneğine basmayın). yama yeşil renkli ve (sarı değil ) kırmızı renkli daire içine alınacaktır. 5- enable hidden menus yamasını artık tekrar üzerine tıklayarak kapatabilirsiniz.hepsi bu kadar

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
teşekkürler..

baronkaro1

Üye
ziplemeden kkoyun sunlari yav bi de admin

nokiac

nokiac

Üye
ben yükledğimde telefon resetleniyor

murat köşten

Üye
admın kardes ben nokıa e6 kullanıyorum ama yukleyemedım bu programı bır yardımcı olursan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt