ROMPatcher+ 3.1 Türkçe Reklamsız by Madness Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
rofs3 genelde boş oluyor en garantisi Core ve rofs2 ye atmak :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
core içine gömdüm flaşlanıyor rompatcheri oraya gömmüştüm sonucu yazarım birazdan

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sonuç nedir :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sanırım başarılı ama tam anlamadım hepsini yeşil yapıyorum sarı otomatik başlata ekle diyorum sarı oluyor etrafı yeniden başlatınca yeşil kalmıyor mavi oluyor etrafı hala sarı duruyor ama daha önce rompatcheri sadece hack için kullanırdım sanırım olmuş dimi ?

pojac88352

pojac88352

Üye
ek verdiğin otomatik açılış yamasını eklediğimde telefon devamlı açılıp kapanıyor :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
telefonun 5800'mı ?

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
sanırım başarılı ama tam anlamadım hepsini yeşil yapıyorum sarı otomatik başlata ekle diyorum sarı oluyor etrafı yeniden başlatınca yeşil kalmıyor mavi oluyor etrafı hala sarı duruyor ama daha önce rompatcheri sadece hack için kullanırdım sanırım olmuş dimi ?

Olmamış rofs2ye at

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
rofs2'ye baktım orda o klasörler yok ayrıca rompatcher coreye gömülü

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
birde rofs2 dene sen

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: doctorrr ve TheMadness
TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi

hacı birazda siz bakın ya valla hatun çok şikayet etmeye başladı flaş atıyorum whatsappı kurmayı unutuyorum benimle ilgilenmiyosun beni maxiceple aldatıyosun falan diyo:D

Pc için de var sanırım.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​kadınlar bekletilmez telefon formatlanınca tarih saat ayarından önce o whatsapp kurulacak :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Unutuyorum işte :) bunu şimdi rofs2ye atsak olurmu acaba çünkü zipte klasörler corede var rofs2de yok ayrıca rompatcher coreye gömülü hatta dosyaların aynıları var değiştirdim ama olmadı.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Coredan al rompatcheri direk rofs2 ye at bakalım olacak mi.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Rofs2de rompatcher açılmıyo

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
o zaman startup olayı refreshte yemiyor.yeni versiyon rompatcher yazılması lazım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
galiba öyle.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
elle aktif ederiz boşver çok da önemli birşey değil. denedin vakit harcadın sağol tekrar :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ne demek yakında çıkar bi güncelleme zaten

Üst Alt